iOS a macOS aplikace a hry, které jsou nyní zdarma

Categories: Apple iOS, Apple Store.

Čvc 11, 2019 // By:Redakce // No Comment

Aplikace jsou dnes do mobilních telefonů stahovány dnes a denně. Zatímco u operačního systému Android se stahují mobilní aplikace skrze Google Play, u iOS a macOS se využívá ke stahování aplikací a her App Store. Co je však stejné a neměnné, je fakt, že zatímco některé mobilní aplikace jsou zdarma, jiné jsou placené. Pojďme si nyní zmínit několik aplikací a her, které nyní najdete pro iOS a macOS zdarma.  

Dnes se stahují mobilní aplikace z toho důvodu, že nám celá řada z nich může usnadnit a zjednodušit život. Hry stažené do mobilních telefonů zase na druhou stranu dokážou zkrátit dlouhou chvíli při čekání na autobus nebo v čekárnách u lékaře. Zatímco některé mobilní aplikace a hry skoro nijak nezatěžují telefon, některé jsou trochu větší a telefon tak zahlcují více. Jak jsme ale zmínili, zmiňme si několik iOS a macOS aplikací a her, které nyní stáhnete zcela zdarma.  

AppGraphics 

Na grafickou tvorbu se hodí mít pár super vychytaných aplikací. K nim ostatně patří i aplikace AppGraphics, která je aktuálně zdarma. Dříve stála necelých sto třicet korun, nyní ji stáhnete zcela bezplatně. V rámci této mobilní aplikace si budete moct vytvořit jednoduše a bez jakéhokoli rozptylování ikonu dle svého gusta. V současné době je AppGraphics skvělý nástroj, který se využívá nejen k vygenerování ikonky, jež se hodí k jakémukoli projektu.  

Mafia Triple Pack 

Pokud si chcete čas zkrátit nějakou skvělou hrou, doporučujeme si stáhnout hru Mafia Triple Pack, což je hra českým hráčům velice dobře známá. Její kořeny totiž sídlí právě u nás v České republice, tak je mezi hráči hodně rozšířená.  

Tuto hru si ostatně na iOS můžete sáhnout zcela zdarma. Můžete tak bezplatně prozkoumat podsvětí a stát se tak její součástí. Buďte však opatrní před konkurencí, ta se jen tak nedá. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce