Aplikace pro Apple Watch od českých vývojářů

Categories: Aplikace.

Dub 24, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Čeští vývojáři na nic nečekají a pouští se rovnou do Aplikací pro Apple Watch. V tomto článku vám představíme několik Aplikací, které se chystají.

FOCUS

Tato Aplikace je od vývojáře Petra Le. Je to vlastně Aplikace podobná kterémukoliv poznámkovému bloku. Aplikace přináší barevné moderní rozhraní, které může připomínat stylem Material desing, který používá Google u svého Androidu Lollipop.

OXO TIC TAC TOE WATCH

V App Storu se také každou chvíli objeví nová hra pro Apple Watch. Touto hrou jsou piškvorky OXO Tic Tac Toe Watch od brněnského týmu Master App Solutions. Jde o klasické piškvorky. Účelem hry je umístit symboly X a O vodorovně, vertikálně nebo diagonálně v poli o rozměrech 3×3. Zatím je hra pouze pro jednoho hráče, ale brzy vývojáři přijdou také s Multi Playerem.

Arrive – private GPS location sharing

Aplikace od tvůrců studia Flow. Vývojáři této firmy pracují na celkem třech projektech pro hodinky Apple Watch. Ale Arrive je jediný hotový a také zveřejněný projekt. Princip Aplikace je v tom, že uživatel pošle SMS, ve které je odkaz na mapu s vaší pozicí, kde se právě nacházíte. Čas, po který lze vidět vaši polohu si před odesláním snadno nastavíte. Na výběr je časový interval od 5 minut do 5 hodin.

Annie Baby Monitor

Tato Aplikace je vlastně taková dětská chůvička. Funguje na principu dvou iOS zařízení. Skrze iOS zařízení a jeho mikrofon utišíte své plačící dítě i přes Apple Watch. Navíc funguje i přes mobilní síť, takže bude fungovat na jakoukoli vzdálenost. Je připravena i funkce videa, aby jste své dítě i viděli. Ale tato aktualizace se chystá až později.

WorkoutWatch

Tato Aplikace slouží k jednoduchému záznamu cviků, které provedete v například v posilovně. V Aplikaci Workout Watch najdete přes 300 předdefinovaných cviků, které jsou přehledně rozřazeny do kategorií, takže se v nich budete snadno orientovat. Ale je i možné si vytvořit vlastní cvičení.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova