Využijte Apple Watch na maximum. Stáhněte si aplikace, které oceníte

Categories: Aplikace, Apple Watch.

Bře 31, 2021 // By:Redakce // No Comment

Majitelů a zároveň také uživatelů chytrých Apple hodinek neustále přibývá. Lidé si velmi rychle zvykli na komfort, který s sebou nošení a užívání hodinek nese. Pokud stále ještě nad tímto výkřikem technologie uvažujete, pak byste měli vědět, jak je využít na maximum. Stačí, když si do nich stáhnete zajímavé aplikace, které vám používání hodinek ještě zpříjemní. Využijte tak jejich potenciál na maximum, když to nebyla žádná levná záležitost! 

ITranslate oceníte nejen při cestování 

Pokud často cestujete nebo přicházíte do kontaktu s anglicky mluvícími lidmi, vyplatí se mít staženou aplikaci iTranslate. Jak již z názvu vyplývá, jedná se o překlady konverzací i textů samotných. S pomocí aplikace si hravě přeložíte konverzaci s cizincem, kterého v zahraničí nebo třeba ve vašem městě potkáte. Nezáleží na tom, jestli bude anglicky mluvící nebo jestli jeho rodným jazykem bude portugalština. 

Streaks kontroluje plnění cílů 

Jednou z nejužitečnějších aplikací je také aplikace Streaks, kterou oceníte nejen na začátku roku, kdy jste si stanovili novoroční předsevzetí. Oceníte je i ve chvíli, kdy chcete více sportovat nebo vykonávat jinou sérii aktivit, na kterou jinak zapomínáte.  

Aplikace Streaks vám bude kontrolovat, jestli jednotlivé cíle plníte. Zkrátka vás vždy upozorní na vykonávání daného úkolu. Ať už mluvíme o sportování nebo o čtení, v obou případech bude pro vás aplikace jistým koučem.  

Kalorické tabulky pro kontrolu vašeho stravování 

Ukázalo se, že v době koronavirové lidé přibývají na váze. Pokud se obáváte, že také výrazně přiberete, nebo pokud jste v takzvaném “hubnoucím módu“, je načase stáhnout si Kalorické tabulky, které budou také jistým koučem. Budou kontrolovat to, jak se stravujete.  

Program vám pomůže zjistit, kolik kalorií dané jídlo má a jaký je váš aktuální denní příjem. Pamatujte na jedno – abyste zhubli, váš denní příjem musí být nižší než příjem. Jinak se výsledků nedočkáte.  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce