Aplikace na iPhonu, které vám pomohou s testy v autoškole

Categories: Aplikace.

Bře 21, 2020 // By:Redakce // No Comment

Zvládnout testy v autoškole a získat vysněný řidičský průkaz, to není zrovna nejsnazší úkol, na druhou stranu je to něco, co člověk chce zvládnout a čím si chce dokázat svou dospělost. Zatímco někteří si řidičský průkaz dělají rovnou po osmnáctém roce života, jiní to nechávají na později, až uznají za vhodné, že řidičský průkaz vlastně potřebují. V případě, že jste se rozhodli pro zvládnutí autoškoly nyní, oceníte znát několik aplikací, které vám s testy v autoškole pomohou.  

Dnes už se nemusíte probírat nejrůznějšími knihami a publikacemi. Samozřejmě můžete to udělat, ale existují modernější pomocníci, kteří vás doprovodí na cestě za řidičským průkazem. Takovým pomocníkem jsou aplikace, které si stáhnete do svého iPhonu.  

Autoškola 2020 CZ – eTesty+ 

Pokud si stáhnete tuto aplikaci, získáte opravdu kvalitního pomocníka, který vás bude doprovázet na cestě za řidičským průkazem. Jedná se o aplikaci se skvělou reputací, která je navíc zcela zdarma, což je velké plus. Nejednoho studenta dovedla k řidičskému průkazu, proto jistě i vás k vysněnému řidičskému průkazu přivede. Navíc si ji můžete vzhledově přizpůsobit, aby vás bavila a byla vám sympatická.  

Autoškola – Bezpečné cesty.cz 

Další aplikace je opět bezplatnou a je navíc skvěle graficky zpracovanou. V rámci aplikace je možné projít si všechny otázky, na které v autoškole narazíte, také je možné procvičit si značky, na jaké můžete na silnicích narazit. Dokonce je možné prohlédnout si křižovatky z 3D pohledu čili z pohledu řidiče, aby vám posléze při řízení nebyly tak cizí.  

Auto Parkoviště 

Pokud se vám jeví jako největší problém parkování, měli byste si stáhnout aplikaci Auto Parkoviště. V rámci aplikace si budete moct procvičit právě jakékoli parkování. Aplikace je vlastně hrou, díky které se naučíte to, co oceníte v běžném životě. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce