Aplikace Weather Line obdržela aktualizaci

Categories: Aplikace.

Říj 21, 2019 // By:Redakce // No Comment

Než odcházíte do práce, určitě se informujete o počasí. Nechcete se nevhodně obléknout, proto se ptáte aplikace na mobilním telefonu, jaké bude počasí. Ti, kteří používají mobilní telefony iPhony hojně využívají aplikace Weather Line, která v nedávné době obdržela aktualizaci. A tato aktualizace s sebou přináší celou řadu zajímavých funkcí, které určitě oceníte. Aplikace Weather Line je tedy nyní k dostání ve verzi 2 a obsahuje rovnou sedmnáct nových témat, z toho čtyři pro tmavé režimy, také obsahuje nový design a hromadu dalších věcí.  

Nejnovější a nejatraktivnější funkcí je bezesporu funkce Super Forecast, která vám zkombinuje ty nejlepší údaje o počasí a také o srážkách do jedné jediné zprávy. To však není jediná užitečná funkce, nová verze aplikace Weather Line přináší také funkci Travel Assist 

Aplikace Weather Line není jediná aktualizovaná aplikace 

Samozřejmě aplikace Weather Line není jediná aplikace, která v poslední době prošla aktualizací, jež přinesla celou řadu funkcí a užitečných věcí. Další aktualizovanou aplikací je také aplikace Plex pro iOS a tvOS. Aktualizace přinesla například možnost uživatelům naplánovat si nahrávání, také s sebou přinesla řadu opravu chyb.  

V rámci aktualizace zmiňované aplikace bylo odstraněno a opraveno několik chyb, k nim patří například automatické pozastavení přehrávání videa, když jsou odpojena sluchátka, dále také zrušení nahrávání, které zobrazovalo špatnou zprávu, dále se opravil i problém, který způsoboval nesprávný počet sloupců v zobrazení mřížky na iPadu v orientaci na šířku.  

Další aktualizované aplikace 

Kromě zmíněných dvou aplikací byla také aktualizována aplikace Swift Playgrounds, která je nyní s podporou funkce iPadOS. Aplikace nyní nově obsahuje tmavý režim, kromě toho došlo k vylepšení Learn to Code a také se vylepšila celá řada dalších funkcí. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce