App Store chudší o skoro 200 tisíc aplikací!

Categories: Apple Store // Tags: .

Srp 26, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

V dnešní době se musí jít hlavně s davem, abyste byli bráni vážně. To je důvod, proč všichni chodíme jako ovečky v jednom stádě, proč se všichni oblékáme takřka stejně, proč si ukazujeme na toho, kdo je trochu jiný, proč máme stejnou značku mobilních telefonů ve svých kapsách. Zkrátka v dnešní době, jestli nejste jeden z davu, jako kdybyste nebyli, pokud však něco nedokážete, což se obvykle stane, protože ten, kdo vyjde z davu, to vždycky dotáhne opravdu velice daleko.

Možná jediné pozitivum, které se zde dá najít, tak jsou ty technologie, které nosíme po kapsách. Většinou v kapsách najdete totiž nějaké výrobky společnosti Apple, což je opravdu velice kvalitní chytrý telefon, který nám ulehčuje každodenní život, pokud tedy umíme používat veškeré aplikace, které jsou v tomto telefonu k dispozici. Naštěstí pokud jste s těmito aplikacemi neuměli zacházet, pak se to hned spraví, jelikož řada z nich bude odebrána.

Byla zrušena podpora pro 32-bitové aplikace

O tom, že se iOS rozhoduje, jestli zruší nebo nezruší 32-bitové aplikace – o tom jsme už slyšeli. Jenže nikdo nedoufal v to, že se to opravdu stane. V nové iOS 10 se už žádné upozornění s povolením aplikace nespustí, dokonce už taková aplikace nepůjde stáhnout. Apple tak odřízne zhruba 200 tisíc aplikací z App Store (konkrétně se jedná o 187 tisíc, což je zhruba osm procent z celkového počtu aplikací, které můžeme v App Store najít).

Už mám taky iOS 10?

Mnoho lidí doufá, že se iOS 10 ještě nenainstaloval, ale bohužel je to něco, co žádného vlastníka chytrého telefonu iPhone nemine. Jestliže se chcete podívat, jestli máte nebo nemáte nainstalovaný nový iOS 10, pak se stačí podívat do nastavení, kde kliknete na rubriku „obecné“ a poté přejdete do „o aplikaci“ a kliknete na „aplikace“. Jestliže se vám po kliknutí na tuto rubriku nic nestane, pak je všechno v pořádku, ale jestliže už máte nové iOS 10, pak se vám zobrazí tato skupina na nové obrazovce.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova