Apple možná pracuje na (Product RED) řemíncích pro Apple Watch

Categories: Apple Watch // Tags: .

Dub 20, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Bývalý kapitán anglického rugby týmu Will Carling je dalším člověkem, který dostal od Applu předčasně Apple Watch. 49 letý britský sportovec se podělil o fotky svých nových Apple Watch.

Vyfotil nám i britskou nabíječku, a tak jde vidět, že i s stou si Jony Ive pohrál a jedná se opět o unikátní kousek a nabíječka tak vypadá promyšleně a zároveň jednoduše. Carling samozřejmě pochválil Apple za to, jak má nabíječku pěkně vymyšlenou. To ale není jediné, za co Apple pochválil. Carling totiž dostal ke svým Apple Watch červený sportovní náramek. Apple však žádný červený náramek k Apple Watch doposud nepředstavil. Existuje tedy více možnosti, jak je to možné.

Výčet možností

První z nich je ta, že Apple Watch jsou ve skutečnosti v růžové barevné variantě, ale růžová je tak sytý, že připomíná červenou.

Přecijen jsme viděli jenom pár fotek růžové varianty. Nebylo by tedy překvapením, kdyby se ve skutečnosti jednalo o růžovou variantu. Na druhou stranu Carling dostal hodinky od Applu předčasně a tak je docela možné, že i jako další 2 předčasní majitelé dostali exkluzivní variantu, tak i Carling dostal speciální variantu s červeným řemínkem, který jinde není možné sehnat. Jednalo by se tka tedy už o 3. unikátní Apple Watch na světě. Jedny vlastní samotný Tim Cook, který má na digitální korunce místo černého kolečka červené.

Druhé vlastní sám Karel Lagerfeldov, který od Applu dostal 18 karátové zlaté Apple Watch Edition se skládaným řemínkem. Ten se zatím objevil pouze na několika renderech jako možný budoucí model. A třetí jsou pravděpodobně právě tyto Carlingovi hodinky. Je však možné i to, že Apple skutečně do budoucnosti plánuje vyrábět Product RED řemínky k Apple Watch.

Podívejte se, jak ohromně dlouho se zapínají Apple Watch

Čtenář zahraničního serveru 9 To 5 Mac navštívil Apple Store, aby si prohlédnul nové Apple Watch od Applu. Napadlo ho však to, co by asi běžného zákazníka Apple Storu nenapadlo.

Vyzkoušel hodinky vypnout a pak je opětovně zapnout. Možná Vás však až zarazí, jak neskutečně dlouho se hodinky zapínají. Naměřili jsme něco málo přes 1 minutu. Čtenář se vše rozhodl natočit a poslal video serveru 9 To 5 Mac, kde jeho video zveřejnili. Samozřejmě se počítá s tím, že hodinky vypínat často nebudete, neboť budou pořád zaplé, nebo na nabíječce. Nicméně přes velmi slabou baterii Apple Watch by se hodilo rychlejší zapínání, neboť je celkem možné, že se bude častěji stávat, že se hodinky kvůli vybití vypnou.

Srovnání Apple Watch s iPhone 6

Jenom pro srovnání, současný iPhone 6 se zapíná okolo 30 vteřin, tedy polovinu času, co Apple Watch. Pomalý start je nejspíše způsoben nevýkonným procesorem Apple S1, který je srovnatelný s procesorem Apple A5, který jsme mohli najít například v iPadu mini první generace, iPadu 2, nebo iPhonu 4S. Tento procesor Apple použil, neboť potřebuje šetřit baterii a tento procesor vzhledem ke své nevýkonnosti baterii pošetří. Nejspíš si tedy Apple nemohl dovolit z důvodu baterie lepší procesor. Procesor je také taktován na co nejnižší frekvenci právě pro úsporu energie.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova