Apple neposkytne žádné slevy na Apple Watch

Categories: Apple Watch.

Dub 13, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Apple podle nejnovějších zpráv neplánuje jakkoliv snižovat ceny Apple Watch, jako tomu je například nyní u Maců, iPhonů a iPadů (slevy pro firmy a školství).

Apple nebude poskytovat ani hromadné slevy

Podle našich zdrojů měl Apple tyto slevy poskytovat, nicméně nyní je už jasné, že slevy Apple poskytovat nebude. Spekulováno také bylo, že bude Apple nabízet pro Apple Watch a Apple Watch Edition nabízet hromadné slevy, ale ani toto se nestane skutečností. Navíc nebude možné uplatnit ani slevu za starý přinesený telefon s Androidem, Windows Phone, nebo BlackBerry OS. Tyto slevy bude možné využít pouze na nákup nového iPhonu.

Slevový kredit budete moci použít pouze, pokud si již za něj iPhone koupíte a kredit Vám zbyde. To se však stane pouze pokud vrátíte několik telefonů, aby cena převýšila pořizovací cenu nového iPhonu. Apple však bude poskytovat 50% slevu svým zaměstnancům na nákup nových Apple Watch a to nejspíše pro to, aby se s nima lépe spřátelili a zamilovali si je. Tak to většinou Apple dělá, že poskytuje slevu svým zaměstnancům. Nicméně pokud nejste zaměstnanec Applu, tak si na jakékoliv slevy na Apple Watch nechte zajít chuť.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova