Apple do svých map přidal hotely, hodnocení a obrázky

Categories: Aplikace.

Dub 6, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Před pár dny Apple aktualizoval své mapy a obohatil je o hotely a jejich hodnocení přidané ze serveru booking.com. Apple taktéž do svých map přidal obrázky hotelů, takže je nyní vše v aplikaci a aplikaci nemusíte opouštět.

Služba zatím není dostupná v ČR

Dokud Apple nespustil tuto novinku, spolupracoval pouze se službou Yelp, nyní však získává data hlavně z Booking.com a Trip Advisor. V tuto chvíli se nezdá, že by byla důležitá nějaká kritéria, kdy se budou tyto informace zobrazovat, nicméně odhadujeme, že služba zatím nebude dostupná v České republice a když ano, tak jenom u zlomku hotelů. Na Booking.com je totiž i mnoho českých hotelů. I když Apple bude brát informace ze tří zdrojů, bude Vám vždy zobrazovat pouze jeden a to bez možnosti přepínání mezi těmito zdroji.

Apple však na svých stránkách nezměnil informace o poskytovali informací a na webu Applu stále najdeme jako poskytovatele informací Yelp. Apple v poslední době taktéž pracuje na sbírání snímků Street View, který by chtěl ve svým mapách rozjet. Lidé si totiž všímají aut s kamerou na střeše patřící Applu. Apple by taktéž ve svých mapách chtěl rozšířit 3D pohled. který již nyní funguje ve velkém množství zahraničních měst a dokonce i v některých našich městech (Praha, Brno).

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova