Apple už nevede válku se Samsungem

Categories: Zajímavosti.

Čvc 12, 2018 // By:Redakce // No Comment

Na trhu s technologiemi a elektronikou se vedou už delší dobu obrovské války a konkurenční boje. V současné době se boje vedou především mezi dvěma fantastickými výrobci mobilních telefonů a jiných podobných technologií, jimiž jsou společnosti Apple a Samsung. Dva giganty vám jistě nemusíme představovat, většina z nás si vybaví zejména jejich chytré telefony, které nás nejen překvapují, ale mnohdy také děsí, když se dozvíme, co všechno umí či co všechno se o nás dokážou dovědět. Mnozí lidé se domnívali, že tyto žabomyší války mezi dvěma giganty nikdy neskončí, jenže opak je pravdou. Podle aktuálních informací jsou spory mezi velkofirmami konečně u konce.

Společnost Apple je dnes považována za přední společnost ve světě mobilních technologií. Firma Samsung je však v mnohých žebříčcích hodnocena jako nejkvalitnější firma. Jelikož se jedná o dvě přední a velice kvalitní společnosti, je pochopitelné, že mezi sebou vedou mnohdy až zbytečné války, které samozřejmě nezůstávají bez pozornosti.

V posledních letech se společnosti praly zejména o mnohé patenty. Dalo by se tedy říct, že za poslední dobu se vedou zejména patentové války, kterým nebylo konce. Nyní to však vypadá, že dlouho očekávaný konec patentových válek je tady.

Po sedmi letech nastává mír

Jak jsme zmínili, několik posledních let se vedly takzvané patentové války, které zasáhly do života nás všech. V současné době lze však konstatovat, že o sedmi dlouhých letech, co se zmiňované války mezi dvěma giganty vedly, je spor zažehnán a nastává mír.

Podle všeho se měla společnost Apple a společnost Samsung dohodnout na zrušení zbývajících nároků v patentové ochraně.

Soudní spor je tak konečně u konce

Dlouhotrvající soudní spor, který započal roku 2011, je tak konečně u konce. Je zajímavé, že podmínky vypořádání nebyly nijak zahrnuty do soudního dokumentu.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce