Apple vydal nové, veřejné testery

Categories: Zajímavosti.

Bře 6, 2018 // By:Redakce // No Comment

Společnost Apple neustále překvapuje. Nedávno se začalo spekulovat nad tím, jak budou vypadat nové Apple Glasses, nyní jsme se dozvěděli, že se vydaly nové testery. Veřejný tester není jeden ani dva, ale jsou rovnou tři. Jedná se o tři beta verze systému iOS 11.3, macOS High Sierra 10.13.4 a tvOS 11.3.

Aktualizace a nové testery byly nutností. Nedávno spadly aplikace v mnoha iPhonech, proto Apple musel rychle jednat. Například iOS 11.3 je hlavní aktualizací, která přináší skutečně dlouhý seznam nových funkcí.

O jaké funkce se jedná?

K těmto funkcím se řadí například zprávy na iCloud pro ukládání zpráv iMessages nebo nová aktualizovaná verze ARKitu. V nové verzi této funkce se přesněji mapují nepravidelné tvarové plochy a lépe se rozpoznávají a umísťují objekty, které jsou na svislých plochách (třeba na stěnách).

Samozřejmě opět jsou k dispozici nové Animoji tváře (bohužel jen na iPhonu X), k nimž se řadí drak, medvěd nebo například lebka či lev. Novinky hlásí i aplikace Health, která nabízí novou funkci, a sice Health Records, v níž se shromažďují naprosto všechny zdravotní záznamy.

Představena byla i funkce AirPlay 2, která umožňuje přehrávat zvuky na více Apple TV.

Ještě nemáte své Apple zařízení aktualizováno?

Pokud chcete nové aktualizace, poradíme vám, kde je najít. Nový iOS 11.3 najdete v sekci nastavení v rubrice „Obecné“, kde kliknete na „Aktualizace softwaru“. Co se týče aktualizace macOS High Sierra, testeři mohou stáhnout aktualizaci před Mac App Store v kategorii „Aktualizace“. Jestli chcete aktualizovat tvOS, tak se nejdříve podívejte na model vaší Apple Tv. Nová aktualizace je totiž jen pro Apple TV 4. a 5. generace a lze ji stáhnout prostřednictvím svého profilu, který je nainstalován pomocí Xcode.

Co se týče nové aktualizace tvOS, o této aktualizaci se mnoho neví, ale podle všeho má opravit chyby a zlepšit výkon.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce