Apple Watch budou sledovat spánek. Co dalšího nás čeká u hodinek s jablkem?

Categories: Apple Watch.

Bře 20, 2019 // By:Redakce // No Comment

Kdo dnes nemá nějaký produkt s nakousnutým jablíčkem, jako kdyby nebyl. V současné době jsou produkty společnosti Apple něco nepostradatelného, dnes se jimi pyšní však naprosto každý. Kromě iPhonů vlastníme často Apple Watch, které jsou sice dražší záležitostí, na druhou stranu jsou to velmi praktické hodinky, které oceníme při různých aktivitách dne. Například je oceníme i ve chvíli, kdy budeme spát, jelikož nám zanedlouho budou také monitorovat spánek. Tuto funkci společnost Apple testuje už několik dlouhých měsíců, a to dokonce na mnoha místech v sídlech společnosti.  

Pokud se ukáže testování jako úspěšné, na novou funkci monitorující náš spánek se můžeme těšit od příštího roku. Mnozí uživatelé hodinek Apple Watch se tak konečně dočkají jisté inovace, kterou už konkurence na trhu dávno má. Monitorování spánku má v nabídce například společnost FitBit, která funkci přidala do všech svých hodinek.  

Nabízí se také otázka, proč tak snadná funkce doposud chybí v Apple Watch. Důvodů bylo z počátku hodně, a sice délka živostnosti baterie a nemožnost hodinky nabíjet v noci. V nových vydáních od roku 2020 by však funkce už být měla, pokud tedy zmiňované testování opravdu bude úspěšné.  

Životnost budoucích Apple Watch bude ještě lepší 

S funkcí monitorování spánku přijde také větší životnost baterie. Během monitorování spánku bude zahájen takzvaný šetřící režim, který nebude baterku hodinek tak vybíjet. Hodinky by také měly být napojeny na aplikaci Zdraví, kterou mají v sobě iPhony. Sledování denního režimu tak bude daleko přesnější a lepší.  

Jak dlouho vydrží Apple Watch na jedno nabití? 

Zatím jsme u Apple Watch zvyklí na to, že vydrží baterie zhruba dva dny, někdy i déle na jedno jediné nabití. V případě šetřícího režimu by se tak doba, kterou hodinky vydrží, neměla moc lišit. Doufejme tedy, že minimálně dva dny budou zachovány. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce