Apple Watch pro koncové zákazníky opravdu mají diagnostický port

Categories: Apple Watch // Tags: .

Dub 24, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Již dříve jsme Vás informovali, že mají Apple Watch na svém boku skryt diagnostický port. Ten poprvé apple odhalil ve svém videu, kde ukazoval výrobu Apple Watch (konference 9.3.2015).

Apple Watch v Apple Storech

Později jsme Vás informovali, že u Apple Watch v Apple Storech najdeme také tyto záslepky, za kterýma se diagnostický port nachází. Ten by mohl sloužit například pro opravy v Genius Baru v Apple Storu. Zatím to však vypadalo, že Apple nestíhá vyrábět Apple Watch a proto do Apple Storů umístil na ukázku tyto testovací modely s diagostickým portem.

Dnes se však dostaly první Apple Watch ke koncovým uživatelům a jak oni sami informují, Apple Watch opravdu obsahují na boku záslepku, za kterou se nachází diagnostický port. Ten vypadá stejně jako slot na SIM kartu v iPhone 6. Pravděpodobně pomocí špendlíku, nebo stejně tenkého nástroje jej vysunete.

Ovšem v balení žádnou sponku na vytažení této záslepky nenaleznete, takže by měl opravdu nejspíše sloužit pro diagnostiku v Apple Storu nejspíš v Genius Baru. iFixit však hodinky rozebraly a zjistili, že momentálně diagnostický port v hodinkách není k ničemu připojen, takže je momentálně zbytečný. Port však budou mít nejspíše všechny Apple Watch, které se ke koncovým zákazníkům dostanou.

Detailní unboxing Apple Watch

Unboxing Apple Watch jsme tu sice už měli, jednalo se však o sestříháné a špatně natočené video, které navíc neobsahovalo unboxing řemínku. Dnes při zahájení se na internetu začínají objevovat první opravdové unboxingy.

Jedním z nich je právě tento. Video pro nás připravil Rene Ritchie z redakce iMore. Do redakce zakoupil 42mm Apple Watch z nerezové oceli a řemínkem Milanese. Video je s komentářem, takže pokud rozumíte anglicky, dozvíte se i nějaké obohacující informace ohledně Apple Watch.

Redakce iMore si navíc k hodinkám dokoupila ještě bílý sportovní náramek, který se standartně dodává s Apple Watch Sport. Ten můžete kdykoliv vyměnit za náramek, který jste koupili společně s Apple Watch. Jak můžete vidět na videu níže, Apple Watch nakonec opravdu prodává dvě velikosti řemínků, takže si zákazník může vybrat veikost, která mu bude sedět nejlépe.

Video Unboxing Apple Watch

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova