Apple Watch v mixéru

Categories: Apple Watch // Tags: .

Dub 28, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

I přes to, že hodinky Apple Watch se k prvním zákazníkům dostaly už v pátek, můžeme se na Youtube podívat na několik videí, kde lidé ničí své chytré hodinky Apple Watch, aby vydělali peníze.

Mohli jsme tak vidět video TechRaxe, který je hodil o zem a následně z nich vypadl displej. Video CNET, kdy je supertupá bruneta přetáhla pánvičkou a teď tu je další video, tentokrát od firmy BlendTec, která se už několik let snaží propagovat své mixéry tím, že pomixují všechno, na co si jen vzpomenete. Již dlouhé roky takhle mixuje věci.

Mohli jsme tak vidět v jejich mixéru iPady, iPhony, ale i telefony jiných značek, dokonce fenomén – Nokiu 3310. Ve videu jistý Tom Dickson, který provází těmito destrukčními testy už od začátku vloží Apple Watch do mixéru a k velkému překvapení je rozmixuje a hodinky jsou zničené. Ve videu říká „Mysleli jste si, že už jsem rozmixoval všechno. Ne. Je tu věc, na kterou jsem dlouho čekal, Apple Watch.“

Následně se vybavuje se Siri na hodinkách, s kterou si povídá, že hodinky jsou pěkné, ona mu poděkuje a on jí řekne, že je super ji znovu vidět. „Ano, tebe taky, byla to doba“, odpovídá Siri. Takhle se s ní vybavuje, následně hodinky vloží do mixéru a zapíná. Nečekaně po pár desítkách vteřin je z hodinek jenom šedý prach. Význam videa? Podporovat vlastní produkt a ještě vydělat za zhlédnutí.

Video Apple Watch v mixéru:

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova