Apple Watch plné tajných funkcí. Zjistěte, so všechno hodinky umí

Categories: Apple Watch.

Led 31, 2021 // By:Redakce // No Comment

Produkty společnosti Apple jsou stále více a více oblíbené. A divit se tomu nemůžeme – vždyť svými funkcemi daleko překonávají svou konkurenci. Navíc když se člověk jednou stane “jablíčkářem”, “jablíčkářem” už i zůstane. O tom svědčí například fakt, že když se koupí iPhone, zanedlouho se koupí Airpods a poté i Apple Watch. Jednotlivé produkty jsou vzájemně propojeny, což je jedna z hlavních výhod a jeden z hlavních benefitů, proč lidé už nesahají po jiné značce.  

Pokud bychom měli zůstat u Apple Watch, řekneme, že se v hodinkách ukrývá celá spousta funkcí, o kterých mnoho lidí nemá ani ponětí. K těmto funkcím patří například to, že Apple Watch mohou sloužit jako taková spoušť fotoaparátu v iPhonu. Konec samospouštím a dlouhému odpočítávání! 

Apple Watch najdou hudbu, která hraje ve vašem okolí 

Výhodou Apple Watch je především to, že je máte zkrátka na ruce. Nemusíte tak pro ně sahat do kapsy nebo je hledat v batohu či v kabelce, jako je tomu často s mobilním telefonem. Apple Watch jsou zkrátka ihned v pohotovosti, jenom co mávnete rukou.  

To vám přijde vhod hlavně v okamžiku, kdy vám v okolí hraje hudba, o které nevíte, jak se jmenuje. A chcete název písničky zjistit. Stačí si povolat Siri v hodinkách a ta vám rázem řekne odpověď na vaši otázku.  

Hodinky můžete hravě ztlumit 

Většina lidí si hodinky ztlumí tak, že si zapne režim “nerušit”. Jenže věděli jste, že to jde i daleko snáze? Někdy se může stát, že hodinky potřebujete ztlumit během chvilky. Nemusíte tak pracně hledat režim, který si chcete nastavit, ale stačí si hodinky jenom přikrýt rukou. Rázem ke ztlumení displeje dojde.  

Funguje to například i při zvonění budíku, při ztlumení režimu v divadle nebo u lékaře, kde by nebylo dobré, kdyby vám uprostřed zubního zákroku začalo zvonit upozornění. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce