Asus: Chcete si koupit Apple Watch? V tom případě jste buď blázen, nebo máte peníze na rozhazování

Categories: Apple srovnání // Tags: .

Bře 3, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Nedávno jsme Vás v našem článku informovali, jak je nový MacBook terčem posměšků ostatních výrobců. V tomto článku jsme se setkali i s Tweetem Asusu o jejich ZenWatch, díky kterému jsme se dozvěděli, že vůbec nějaké chytré hodinky Asus vyrábí.

Asus srovnává výrobky Applu

Nyní se však Asus opět ozývá a na svůj Twitter postnul dnes nový Tweet zahrnující obrázek, ve kterém se Vás bude ptát na otázky, kterými se Vás bude snažit přesvědčit o tom, že ZenWatch jsou lepší, než Apple Watch. Podle nás je celkém trapné, že se společnost Asus neumí prosadit jiným způsobem než tím, že srovnává výrobky Applu. To Apple nikdy nedělal. V první otázce se Vás Asus zeptá: „Zbláznili jste se ?“ od otýzky směřují 2 šipky –> ANO a NE. V případě že se rozhodnete pro ano, dostanete další otázku typu „Máte hromadu peněz na rozhazování ?“.

Pokud se opět rozhodnete pro ano, následuje otázka „Jste si skutečně jisti, že nikomu nic nedlužíte a nemůžete raději zaplatit něco jiného ?“. Pokud se ve všech třech těchto variantách rozhodnete pro ne, šipka Vás přesměruje na Asus ZenWatch pod nima s nápisem „To je dobře, kupte si raději ZenWatch míst toho“. Pokud se i v tomto posledním kroku rozhodnete pro ano, čeká vás už jenom jeden nápis a to „Museli jste se opravdu zbláznit“. To nejvtipnější na tom celém je, že Asus míří na skupinu lidí, kteří se rozhodují nad zlatou variantou, která stojí 18 000 $. Tak, jakoby normální člověk přemýšlel právě o edici za 18 k $.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova