Balení Apple Watch vs Apple Watch Sport

Dub 27, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Apple vydal hned tři edice svých hodinek – Apple Watch Sport, Apple Watch a Apple Watch Edition. Každá edice je v jiné cenové kategorii a podle toho vypdají jak hodinky, tak i samotné balení.

Hlavní rozdíl je však jak v balení, tak v hodinkách bezesporu u Apple Watch Edition. Poslední rozdíl je asi v nabíječce. U Apple Watch Edition naleznete nabíjecí dock v balení, u levnějších Apple Watch nabíječku s ocelovou koncovkou MagSafe a u nejlevnějších Apple Watch Sport utéž MagSafe koncovku akorát s plastovým zakončením.

Všechny tři edice mají tedy odlišné balení. U Apple Watch Sport se jedná o obdélníkovou papírovou krabici, která má na boku vyrytý název Apple Watch Edition. Celá je zafóliovaná a může připomínat Apple iPhone 6. Po jejím rozbalení se dostanete k plastové kolébce vaničce, ve které se nachází Apple Watch Sport a po jejím otevření se nahoře nachází také název Apple Watch Sport.

Apple Watch Sport

Apple Watch jsou zde natáhnuté po celé šířce krabice a je zde vidět tak celý pásek hned po otevření. Pod plastovou kolébkou se nachází instrukce k používání Apple Watch, jako ke všem výrobkům Applu. U recenzentů však chybí Apple samolepky. Pod paklíkem s příručkama se nachází už jen nabíjecí konektor s MagSafe koncovkou. Apple Watch má jinou krabičku.

Krabička je čtvercová, ale také papírová a na boku má také vyrito „Apple Watch“. Po otevření se zde opět nachází zafóliovaná plastová vanička, tentokrát podle tvaru krabičky čtvercová a po jejím otevření se nahoře opět nachází nápis – Apple Watch. Zde už mají hodinky normálně řemínek kulatý a je vystužen. Zbytek obsahu balení je stejný.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova