Beat Solo 3 v nových barvách!

Categories: Ze světa.

Zář 4, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Technologie aktuálně hýbe naším světem. Není se čemu divit, vždyť žijeme v rychlém světě, v němž si ani neuvědomujeme, jak nutně potřebujeme naše chytrá zařízení. Bez nich bychom byli opravdu ztracení, a tak je nutné, abychom se překousli a koupili si to nejmodernější vybavení, které vůbec na trhu je. Navíc jestli takové vybavení potřebujete k práci, pak se neostýchejte a pořiďte si opravdu to, co je nejkvalitnější.

Už nějaký ten pátek se řadí k těm nejkvalitnějším technologiím i zařízení společnosti Apple. Jedná se o čím dál více kupované výrobky, mezi nimiž najdeme hlavně iPhony, které během podzimu zaznamenají rekordy v zisku, protože se konečně představí dlouho očekávaný iPhone 8, dále jsou to také MacBooky, které patří k těm nejlepším počítačům vůbec, oblíbené jsou však taky iPady nebo jiné další produkty.

Co však společnost Apple ještě prodává?

Nově však společnost rozhodla, že bude prodávat i sluchátka Beats Solo3 Wireless. Tato sluchátka patří k poměrně oblíbeným. Není to však jenom proto, že jsou velká sluchátka v kurzu, ale jsou kvalitní i v oblasti kvality zvuku. Sluchátka se přece podle kvality sluchu vybírají nebo ne? Pokud ano, tak se není čemu divit, že jsou právě tato sluchátka Beats Solo3 Wireless tak kupované.

Nicméně Apple je nyní prodává v nových barvách. Vybírat si tak můžete například z asfaltově šedé, z cihlově červené, dále také z ležérní modré a z trávníkově zelené. Na své si tak přijdou nadšenci duhy. Díky tomuto doplnění barev se sluchátka tedy prodávají už ve dvanácti unikátních barvách.

Jaká je cena a kde si sluchátka můžu zakoupit?

I když jsou nové barvy, cena sluchátek se nemění. Není to tak, že s příchodem nové barvy se najednou tyto nové kousky s novou barvou zdraží. Cena je stále stanovena na 8 199,- a i místo koupě zůstává stále stejné – najdete je třeba v Apple Online Storu nebo i v mnohých kamenných Apple prodejnách.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova