Během loupeže byl odcizen testovací model iPadu!

Categories: Ipad // Tags: .

Dub 29, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Server San Jose Mercury News dnes informoval o tom, že v Cupertinu byl začátkem tohoto měsíce vyloupen dům a během loupeže byl nejspíše odcizen také testovací model iPadu.

Je ale možné, že se jednalo o testovací model již staršího vydaného iPadu, ale není vyloučeno ani to, že se jednalo o testovací model nového iPadu. Muži si z domu odnesli mnoho elektroniky, již zmíněný testovací iPad, dále léky na předpis, hotovost v hodnotě 7500 dolarů a k tomu všemu ještě unesli 20ti letého muže, takže se jednalo i o únos. Zloději však muže po necelé míli propustili a odjeli.

Je to pravda?

Muž se pak pochopitelně obrátil na policii a celý incident ohlásil. Po pěti dnech po incidentu policie oba lupiče dopadla a zatkla, ale nic z ukradených věcí nenašli, tudíž ani testovací iPad, který teď nejspíš koluje někde ve Spojených Státech. Takže pokud se dostane do „správných“ rukou, můžeme brzo vidět první fotografie a také kopie, které se ve výsledku můžou začít prodávat dříve, než skutečný iPad. Applu byl už v minulosti odcizen například iPhone 4, který odcizili inženýrovi Applu v baru.

Ten pak koloval a nakonec byl prodán za 5000 $, takže na tom dotyčný ještě dost vydělal. Následně byl důkladně rozebrán, nafocen a potom vrácen Applu. To vše před oficiálním představením iPhonu 4. Dostal se na trh ještě před oficiálním zahájením prodeje. Podobná situace pak následovala i s odcizením iPhonu 5. V každém z těchto případů Apple zahájil soudní řízení a dotyčným byla zabavena veškerá elektronika, na které se nacházely informace o novém zařízení.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova