Nový iPad po letech představen. A podporuje Apple Pencil

Categories: Ipad.

Dub 20, 2019 // By:Redakce // No Comment

Co znamená, když Apple znepřístupní svůj internetový obchod? Znamená to, že je třeba zpozornit, jelikož se budou představovat nové produkty této značky. Ani nedávno tomu nebylo jinak. Když se uzavřel internetový obchod Apple.com, najednou všichni utichii a fandové této značky očekávali, co nového značka nabídne. Nyní se představily dva produkty. Po letech se konečně představil iPad, který mimochodem podporuje Apple Pencil, a také se společně s ním představil i zbrusu nový iPad Air (třetí generace). 

Fanoušky společnosti Apple překvapil hlavně zmiňovaný iPAd, jelikož o něm se spekulovalo, že už snad žádný přesdtaven nebude. Přece jen update předešlých modelů nebylo možné nijak odhadnout, předcházející modely byly opravdu skvělé, až dokonalé. Je však pravdou, že iPad v posledních dvou letech vůbec nebyl prodeji. Nyní se však při slavnostním představení vrátil v plné síle, a to rovnou ve dvou provedeních. 

Nejdříve o iPadu mini 

Představme si nejdříve první z iPadů, tedy iPad mini, který se nejjednodušeji popisuje, a to hlavně díky tomu, že má suverénně nejmenší displej, jaký kdy iPady měly. Malý displej je však jeho největší přednost, to je třeba mít na paměti. 

Tento nejmenší tablet má však naprosto dokonalý výkon, v sobě má ukrytý čip A12 Bionic. I když si možná říkáte, že jeho cena bude obrovská, není to tak. Začíná na jedenácti a půl tisících korunách, což není takový rozdíl oproti jiným iPadům. 

A co novinka iPad Air? 

Jak již bylo zmíněno, iPady Air se na trhu neobjevily dva roky. Nyní je tomu konec a opět jsou v prodeji. Konkrétně je v prodeji nový iPad Air třetí generace, kterž je oproti jiným iPadům levnější, přesto výkonnější. 

Stejně jako předcházející iPad mini, má i iPad Air třetí generace zabudovaný čip A12 Bionic, který taktéž podporuje Apple Pencil. Navíc podporuje také Smart Keyboard, což je jeho další výhodou.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce