Crash Test: Co všechno přežijí Apple Watch?

Categories: Apple Watch // Tags: , .

Dub 27, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

CNet v pátek po zahájení prodeje Apple Watch zveřejnil video, ve kterém testuje odolnost stříbrných Apple Watch Sport s bílým řemínkem. Byli totiž mezi prvními, ke kterým se Apple hodinky Apple Watch dostaly již v prvních předobjednávkách.

Tak je podrobili důkladnému crash testu. Test má být pravděpodobně zaměřen na odolnost Apple Watch Sport v kuchyni, ale brzy zjistíte, že to asi moc nebude pravda. Může se Vám sice stát, že Apple Watch strčíte pod tekoucí vodu. Ale ani omylem si Neumím představit, jak nedopatřením strouháte Apple Watch Sport na struhadle. V celém videu vystupuje bruneta, který vypadá, že rozumí příliš nepobrala. Ale to má být pravděpodobně účel.

V prvním testu je strčila pod tekoucí vodu a jak se dalo čekat, hodinkám se nic nestalo. Dále hodinky ponořila do hrnce na 10 minut a hodinkám se opět nic nestalo. Dále se je snažila poškrábat na struhadle, jak už bylo zmíněno a také několika kuchyňskými nástroji, především noži. Ani v jednom z těchto testů se hodinkám nic nestalo. Poté si usmyslela, že na hodinky napatlá vše od vína až po nutellu. Hodinky, jak se dalo předpokládat opět fungovaly.

Vařící voda je jistota

Na řadu přišel test, kdy je položila do vařící vody. Zde už nastal problém, kdy se hodinky začaly restartovat kvůli vysoké teplotě. Po vyndání z vařící vody však bez problému fungovaly. Dalším testem měl být test, kdy Apple Watch Sport hodila na zem a následně na ně šlapala.

I tady hodinky přežily. Zde však přišel poslední a zlomový test, kdy upustila 3kg pánvičku na Apple Watch Sport. Sklo displeje se samozřejmě rozletělo. Tento test už nevydrželo. V tomto případě by nepomohlo ani safírové sklíčko na dražších edicích Apple Watch, neboť safír je stále křehčí, než sklo. Takže by stačila i mnohem lehčí pánvička.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova