Díky Apple Watch už nebudete chodit pozdě

Categories: Apple Watch // Tags: .

Dub 14, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Patříte mezi ty lidi, kteří nestíhají, nebo zapomínají na schůzky? Apple ve svých Apple Watch přidal zajímavou novinku, která se týká pozdních příchodů. Díky této novince si totiž budete moci přenastavit čas o nějaký čas dopředu, takže Vám hodinky budou ukazovat, že je více hodin, než ve skutečnosti je.

Apple Watch neztratí vědomí o skutečném čase

Tato funkce se dá v systému kdykoliv vypnout a nejedná se o klasické přenastavení času v nastavení, jako to můžeme udělat například v dnešních telefonech. Apple Watch se totiž budou stále řídit opravdovým časem a například budík bude stále na čase, na jakém má být nastavený.

To samé se týká i upozornění apod. Zatím však není jasné, jestli se tato novinka objeví i v mobilní aplikaci Apple Watch, bez které jsou Apple Watch nic.

Apple Watch budou dostupné mnohem dříve, než uvádí Apple

15.4.2015

Přes víkend napsal jeden ze čtenářů serveru Mac Rumors email samotnému Timu Cookovi s dotazem na dostupnost Apple Watch v Apple Online Storech. Rychlá odpověď od výkonného týmu Applu ho vskutku překvapila.

Pozitivní odpověď z Applu

Odpověď byla celkem pozitivní a dozvěděli jsme se, že by Apple Watch mohly být ve skutečnosti dostupné už brzy, dříve, než jsme původně předpokládali. Hodně zákazníků si totiž stěžovalo na příliš dlouhou dodací dobu, která se mnohdy vyšplhala i na několik týdnů a někde i měsíců. V USA byla situace dokonce ještě lepší, než v sousedním USA, kde byly hodinky vyprodané již hodinu po začátku předobjednávek. Mnoho lidí čeká na svoje Apple Watch třeba i do srpna. Apple schválně udává delší dodací dobu, aby zamezil zklamání zákazníka v případě, že by hodinky Apple Watch dorazily později, než měly.

Apple také dodává, že podobná situace nastala i v případě nedostatků iPhonů 6 a 6 Plus před půl rokem. Tehdy však iPhony dorazily zákazníkům mnohem dříve a to samé by se mělo opakovat i s Apple Watch. Čtenář se také Applu dotázal, proč udává den zahájení prodeje 24.4.2015, když ve skutečnosti v tento den Apple Watch dostupné nebudou a lidé budou stát před Apple Story po celém světě fronty v domnění, že si koupí svoje Apple Watch. Email si přečetl i samotný Tim Cook a uvedl, že to byla chyba a 24.4.2015 opravdu žádné Apple Watch nebudou skladem a vzkazuje lidem, aby nestáli fronty, je to zbytečné.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova