Duplicitní fotografie jdou z iPhonu vymazat snadno. Prozradíme vám, jak na to

Categories: Aplikace, Zajímavosti.

Pro 21, 2019 // By:Redakce // No Comment

Mobilní telefony dnes už nejsou jenom na telefonování nebo posílání textových zpráv. Dnes jsou mobilní telefony o něčem jiném, a sice o zaznamenávání důležitých okamžiků. Lidé dnes mobilní telefony používají především pro fotografování, potrpí si proto na to, aby mobilní telefon měl opravdu kvalitní fotoaparát, který by zaznamenával vše, co člověk zaznamenat chce. V poslední době se výrobci mobilních telefonů přou o to, kdo bude jedničkou ve světě mobilních telefonů, kdo bude mít nejlepší fotoaparát. A musíme poznamenat, že stále na předních příčkách nacházíme mobilní telefony iPhone, které jsou sice čím dál větší, ale za to mají čím dál kvalitnější fotoaparát.  

Pokud jste však majitelem mobilního telefonu Apple, pravděpodobně jste zaznamenali jednu poměrně nemilou věc, a to duplicitní fotografie, které se objevují po každém “cvaknutí” Duplicitní fotografie jsou také často způsobeny publikováním na sociálních sítích.  

Paměť je zkrátka po mnoha krocích plná na chlup stejných fotografií, které je pak velice zdlouhavé mazat jednu za druhou. Pokud nechcete ztrácet čas mazáním duplicitních fotek, máme pro vás tip.  

Stáhněte si aplikaci Gemini 

Pořádek s fotografiemi nemusíte dělat jenom vy sami, ale může mít s tím pomoct mobilní aplikace, která nese název Gemini. Je ke stažení klasicky v každém App storu. Nemusíte se bát toho, že byste nerozuměli tomu, co po vás mobilní aplikace bude chtít. Mobilní aplikace se sama ihned po stažení a otevření představí a prozradí vám, s čím vám může pomoct.  

Aplikace vám toho nabízí vícero než jen odstraňování duplicitních informací. Aplikace vám duplicitní fotografie také sjednotí, jenom jí musíte dát přístup k vašim fotografiím.  

Je tato aplikace zdarma? 

Bohužel aplikace není zdarma, tedy jak se to vezme. Mobilní aplikace je zdarma po dobu tří dnů, poté je možné zaplatit si předplatné, které stojí tři stovky na rok. Je však možné využít možnost START FREE TRIAL, v rámci které můžete využívat aplikaci bezplatně. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce