Nový iOS 14 přinese očekávané novinky

Categories: Apple iOS.

Čvc 13, 2020 // By:Redakce // No Comment

Patříte k zastáncům zařízení s operačním systém Android nebo jste spíše fanoušky nakousnutého jablka? Pokud spadáte do druhé skupiny lidí, určitě nám dáte za pravdu, když řekneme, že jednou z vůbec nejlepších věcí na produktech společnosti Apple je jejich propojitelnost. Prakticky automaticky se k sobě spojí a hravě tak lze kopírovat obsah napříč nejrůznějšími aplikacemi. Je však pravdou, že některé aplikace jsou už několik měsíců (možná i let) naprosto beze změny, což je velká škoda. Vezměme si například aplikaci Zprávy, kde by se našlo mnoho možností, jak tuto aplikaci a její propojitelnost s ostatními zařízeními krapet zlepšit. A kupodivu přesně změn se dočká aplikace zprávy s instalací nového iOS 14.  

Každá nová aktualizace iOS znamená řadu změn. I proto se řada lidí aktualizaci velice často vyhýbá, protože jim plánované změny nejsou zrovna po chuti. Následující změny, které chystá iOS 14, jsou však k užitku, konečně se změn totiž dočká aplikace Zprávy.  

Vylepší se Zprávy na Macu 

Mezi lidmi už nějaký ten pátek panují spekulace, které říkají, že s novým iOS přijde také port aplikace Zprávy z Apple zařízení do Macu. Dlouho se jednalo o spekulace, ale ty v nedávné době byly potvrzeny. S příchodem nového operačního systému iOS 14 tak můžete očekávat výrazné zlepšení Zpráv na Macu. Podle všeho se dočkáme například podpory efektů, také se rozšíří možnosti pro nálepky a přijdou také další vychytávky, které jistě využijeme.  

Nový iOS můžeme očekávat během září 

Zatím se nový iOS předává k testování, což znamená, že bychom se ho mohli dočkat během září, pokud tedy bude testování nového iOS úspěšné. Opět platí, že se do takzvaného beta testování můžete připojit i vy, a to zdarma. Jen je třeba vytrvat a sečkat, až dojde k oficiálnímu představení systému. Až k tomu dojde, do testování iOS 14 se klidně můžete zapojit. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce