Přišla nová beta verze iOS 13.2. Jaké změny s sebou přináší?

Categories: Apple iOS.

Říj 11, 2019 // By:Redakce // No Comment

Pokud se zajímáte o svět nakousnutého jablíčka, pokud máte přehled o všem, co se děje ve světě Applu, pak jistě víte, že se na trh dostal nový iPhone, a to iPhone 11 a iPhone 11 Pro. Společně s novými modely přišla na trh i první beta verze iOS 13.2, která s sebou přinesla hned několik změn a novinek. Prozraďme si, co s sebou nová beta verze iOS 13.2 přinesla a jestli to tedy opravdu stojí za to či nikoliv.  

Možnost oznamování zpráv pomocí Siri 

Siri se stává stále více důvěrným pomocníkem. Mnozí uživatelé telefonů s nakousnutým jablíčkem ji využívají, což je ostatně dobře. Nová verze iOS 13.2 umožňuje Siri ohlašovat příchozí zprávy. Po delší době je tato funkce znovu obnovena a aktivována, zapnout si ji můžete v nastavení pod rubrikou Siri.  

Nové možnosti pro AirPlay & Handoff 

Nová beta verze přináší také nové možnosti pro AirPlay & Handoff. Opět je to možné zjistit v nastavení, kde je možné si případné novinky aktivovat.  

Nová ikona pro AirPods 

S novou beta verzí iOS 13.2 přišla také nová ikona pro AirPods. Pokud je máte k iPhonu nebo respektive k iPadu připojené, uvidíte to na ovládacím panelu hlasitosti, v ovládacím centru se pak zobrazí ikona AirPods.  

Aplikace HomeKit 

Přišla také nová aplikace HomeKit, respektive nová možnost seskupit nebo rozdělit příslušenství, která má více funkcí, a zobrazit tak buď jednu dlaždici, nebo zobrazit ji jako více dlaždic. I tuto možnost určitě oceníte, pokud iPhone používáte denně.  

Nové AirPods 

Nová beta verze iOS 13.2 obsahuje dokonce i obrázky, které trochu odhalují design zbrusu nových AirPods už třetí generace. Zatím sice nejsou plně na světě, ale už nyní se o nich leccos říká. Například se o nich říká, že mají aktivní funkci potlačování hluku. To však určitě není jejich jediná super funkce, určitě jich mají bezdrátová sluchátka vícero. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce