IPhone bude kopírován. Jakou společností?

Categories: Zajímavosti.

Srp 20, 2018 // By:Redakce // No Comment

IPhone se dnes řadí k těm nejatraktivnějším telefonům. Kdo nevlastní něco s logem nakousnutého jablka, jako kdyby vůbec neexistoval. Společnost Apple se dnes řadí k obrovským gigantům na trhu s elektronikou, to však neznamená, že ji všichni mají za jedničku na trhu. V současné době se s touto společností o prvenství pře společnost Samsung, což byl ještě do nedávna pro společnost Apple obrovský rival. V nedávné době se však uzavřel mír mezi dvěma společnostmi. Zatím se nevědělo, jak lze “mír” chápat, ale nyní se to ukázalo.

Podle aktuálních informací lze říct, že společnost Samsung bude kopírovat modely bývalého rivala – tedy firmy Apple. Mělo by se jednat o modely letošního roku konkrétně tří velikostí.

Jak to bude vypadat?

Nedávno se světu ukázala nová zpráva, která světu sdělila, že se Samsung rozhodl zkopírovat modely iPhonu. Kopie produktů firmy Apple by se měly ukázat v podobě různých velikostí nového telefonu Galaxy S10. Samsung vydá nové telefony ve velikostech 5,8”, 6,1” a také 6,4”, což jsou přesně tři velikosti nových iPhonů, které letos přijdou na trh.

To, že Samsung kopíruje velikosti nových iPhonů, společnosti Apple asi nevadí, a to z toho důvodu, že cenově dostupnější bude iPhone. Mnozí lidé tak sáhnou spíše po levnějším produktu než po dražším telefonu, který bude mít navíc jen displej LCD, nikoli displej OLED.

Jaké budou rozdíly mezi novinkami firem?

Samozřejmě mezi telefony budou značné rozdíly. Zatímco Apple se rozhodl do všech iPhonů zabudovat Face ID, Samsung zůstává věrný čtečce otisků prstů, která bude inovována do ultrazvukové podoby. Vestavěného odemykání obličeje se u Samsungu nedočkáme, zatím jeho Face ID má znatelné nedokonalosti a chyby, jež se nedaří odstranit.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce