Jak lépe pracovat s aplikací Mail?

Categories: Aplikace, Macbook.

Bře 31, 2020 // By:Redakce // No Comment

Emaily jsou dnes naprosto nepostradatelná věc. Díky nim je komunikace nejen mezi členy rodiny, ale především mezi obchodními partnery nebo zaměstnanci a zaměstnavateli rychlá a efektivní. Zejména lidé pracující z domova využívají email takřka denně. Zatímco někteří využívají emaily z klasického prohlížeče, majitelé MacBooků využívají aplikaci Mail. Bohužel stále se najdou někteří, kteří ji neumí plně využívat. Třeba právě vy patříte k nim.  

MacBooky jsou využívané samozřejmě i k práci. Pokud svůj MacBook využíváte k práci také, Mail je aplikace, kterou používáte takřka denně. Aby se vám s aplikací daleko lépe pracovalo, sepsali jsme několik tipů, díky kterým se vám bude pracovat v aplikaci Mail daleko snáze a lépe.  

Vytvořte si VIP skupiny 

Využijte veškeré praktické funkce, které aplikace Mail nabízí. Například je takovou funkcí rozdělení kontaktů do skupin, z nichž jedna skupina bude skupina VIP. To značí jenom jedno – že v ní budou kontakty, které jsou krapet důležitější než jiné. Jestliže využíváte MacBook pro práci, chcete být neustále v kontaktu se svými obchodními partnery, tudíž například oni budou součástí VIP skupiny.  

Ať má email svá pravidla 

Věděli jste, že můžete doslova naprogramovat aplikaci, aby se chovala přesně tak, jak chcete? Pokud najedete na tlačítko Předvolby, najdete také záložku Pravidla, v níž si po rozkliknutí můžete nastavit chování aplikace, a to například dle různých typů zpráv. Je možné nastavit si mazání zpráv, přesun konkrétních zpráv do jiných schránek nebo je možné nastavit si konkrétní odpověď pro některého uživatele, což je velice praktické a šetří vám to čas.  

Pro skupinové práce emailové skupiny 

Máte na starosti nějakou skupinovou práci? Musíte pracovat ve skupině? Pak byste měli vytvořit emailovou skupinu, do které přizvete naprosto všechny, kdo se na skupinové práci podílí. Komunikace bude rázem rychlejší a nikomu nic neunikne. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce