Jak ochránit displej svých Apple Watch?

Categories: Apple Watch.

Zář 30, 2020 // By:Redakce // No Comment

Apple Watch patří k oblíbeným produktům společnosti Apple. A když je prvotně lidé odsuzovali, dnes si stovky, ne-li tisíce z nich neumí den představit bez této vymoženosti. V současné době o ně roste zájem, lidé se tak učí být méně závislí na mobilních telefonech. Dokonce svými hodinkami začínají i platit, tudíž kreditní karty nejsou absolutně potřebné.  

Jelikož ale Apple Watch nejsou zrovna levnou záležitostí, řada lidí se ptá na to, jak své Apple Watch ochránit, respektive jak ochránit jejich displej před možným poškozením – čili před poškrábáním a podobným. Přece jenom je máme neustále po ruce a je velká pravděpodobnost, že k jejich poškrábání nebo k jinému poškození dojde.  

Naštěstí existuje jeden způsob, jak své Apple Watch opravdu skvěle ochránit a zamezit tak jejich poškrábání. Není to dokonce nic překvapivého, stejnou ochranu používáte na displej svého mobilního telefonu.  

Řešením je ochranná fólie či tvrzené sklo 

Když si koupíte nový telefon, automaticky si koupíte i ochrannou fólii nebo tvrzené sklo. Jedná se o skutečně efektivní ochranu vašeho mobilního telefonu. Když dojde ke spadnutí telefonu a rozbití, s úlevou zjistíte, že se rozbilo jenom sklo a nikoli displej, který byste museli draze opravovat.  

Pokud jste ochranné sklo nebo fólii vyzkoušeli, možná jste zjistili, že se po nějaké době začíná slupovat. A ptáte se, jestli neexistuje o něco kvalitnější řešení vašeho problému, díky kterému byste se vyvarovali výměně displeje vašich hodinek.  

Za vyzkoušení stojí 3D sklo 

Trochu lepším a kvalitnějším řešením vaší situace je 3D sklo, případně 3D ochranná fólie. V tomto případě dojde ke skvělému ohraničení displeje hodinek a nebude se nikde nacházet ani kousek neochráněného místa. I když jsou tyto 3D ochrany Apple Watch trochu dražší záležitostí, stejně stojí za vyzkoušení, jelikož jsou, jak již bylo zmíněno, kvalitnější alternativou výše zmíněných ochran. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce