Jaké aplikace smazat ze svých mobilních telefonů?

Categories: Aplikace.

Led 21, 2020 // By:Redakce // No Comment

Ať už byste se podívali do mobilního telefonu komukoliv, zjistili byste, že jsou displeje plné stažených mobilních aplikací. Zatímco u někoho jsou tyto aplikace hry, jiní využívají chytřejší mobilní aplikace k tomu, aby si krapet ulehčili život nebo aby si při různých životních situacích věděli rady. Mezi stahovanými aplikacemi se však najdou také ty, které bychom podle odborníků neměli do svých mobilních telefonů stahovat. Víte, jaké to jsou? A nemáte je náhodou taktéž stažené ve svých mobilních telefonech? 

Mobilní aplikace se objevily v Google Play před patnácti lety. Tehdy si je po celém světě nainstalovalo přes milion uživatelů. Od té doby počet stažených aplikací razantně vzrostl, stejně tak stoupl počet lidí, kteří si mobilní aplikace do svého telefonu stahují.  

Zatímco v minulosti byly aplikace opravdu spíše pro pobavení nebo pro ulehčení života, později se z nich stala i reklamní záležitost. Do mobilních telefonů se začala cpát reklama v obrovském množství, což nutilo uživatele ke smazání aplikací.  

Objevily se také závadné aplikace 

Mezi až příliš marketingovými aplikacemi se však v minulosti objevily také závadné aplikace, se kterými však bojujeme i dnes. Sice se společnosti snaží mazat závadné aplikace, ale ne vždy je to efektivní a účinné.  

Pojďme si zmínit několik aplikací, které bychom si raději do svého mobilního telefonu stahovat neměli, ať už z toho důvodu, že jsou závadné, nebo proto, že jsou nadmíru marketingové.  

Jaké aplikace si do svého mobilního telefonu raději neinstalovat? 

Pokud bychom měli být konkrétní a pokud bychom měli zmínit mobilní aplikace, které si do svého telefonu raději neinstalovat, zmínili bychom zejména aplikaci Imagine Magic, také Photo Background, dále Auto Cut Cut či ImageProcessing. Taktéž se k závadným aplikacím řadí aplikace Find Your Phone: Whisite nebo Generate Elves. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce