Jaké hry stáhnete zcela zdarma?

Categories: Aplikace // Tags: .

Bře 29, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Spousta mobilních zařízení má velkou paměť. Ta je potřeba především k velkému množství fotografií a hudby – tedy po to touží především teenageři, kteří fotí opravdu každou snídani i večeři a pak je uveřejňují na sociální sítě. Ti nejmenší, kteří jsou taktéž vlastníky telefonů, mají velkou paměť především na hry. Stahují si nejrůznější arkády, dále skákavé trpaslíky nebo pouze házení ptáčků na cíl. Her zkrátka existuje hned celá řada a záleží na majitelích telefonu, které budou přímo pro něj.

Jediný zádrhel se vyskytuje ve chvíli, kdy zjistíte, že jsou placené. Pak se vám taková hra do mobilu opravdu stahovat nevyplatí. I když by to byla ta nejlepší hra na světě, za ni peníze z okna nevyhazujte. Jenže denně se setkáte i s různými novinkami na tomto trhu. Současnou novinkou jsou některé aplikace, které si můžete na vašem iPhonu stáhnout zcela zdarma. Nevíte, o jaké se jedná? Tak si potom držte klobouky, protože spadnete ze židle!

1. Demon Hunter 3

Jedná se o skvělou zábavu, v níž se seznámíte s Dawn Harlock. Ta v minulosti porazila nestvůru z jiné dimenze, ale její život nezůstal v pokoji a míru, jak doufala. Jelikož se dostala do situace, kdy jí život dal v sázku i dítě, musela opět rychle jednat a rozhodnout se, že opět pozabíjí netvory a pekelné démony. Vystoupí tedy nakonec proti nepřátelům a bude její rozhodnutí správné? O tom můžete rozhodnou právě vy!

2. Vampire Legends

Kdo by nemiloval upíry a jejich ságy. Nyní přichází i aplikace plná zábavy. Ve městě Kisilov se z nenadání objevila série úmrtí a nečekaných únosů. Obyvatelé proto opouštějí své domovy, aniž by zjistili, co s vlastně v jejich městečku děje. Princ tedy přivolá do města emisara, a ten má za úkol tuto záhadu vyřešit. Musí také předejít dalším úmrtím, protože i nyní jich je opravdu spousta. Bude tedy schopen rozlousknout záhadu a odhalí identitu záhadného cizince, který se mu bude snažit překazit vyšetřování?

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova