Jaké jsou ty nejlepší MacBooky?

Categories: Macbook // Tags: , .

Bře 29, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Důraz se ve světě technologií, elektroniky a nejrůznějších jiných vymožeností neklade pouze na kvalitní mobilní telefony, ale také převážně na notebooky. Jistě, na mobilech jde nyní dělat už takřka všechno, ale pro práci jsou počítače přece jen lepší. Navíc se nyní setkáváte s čím dál menším a pohodlnějším vzhledem, proto si na své přijdou i ti náročnější uživatelé. O barevné kombinace také není nouze. Vybírat si vždy můžete z nejrůznějších barevných kombinací. Volit si můžete i z různých hmotností, i když se nyní již vyrábí co nejlehčí verze, aby jejich přenos byl pro vás co nejpohodlnější a nemuseli jste se trmácet jak s těžkými zavazadly, tak s těžkým počítačem.

Mezi nejlepší notebooky na českém trhu patří rozhodně ty od společnosti Apple. Firma přeci nevyrábí pouze telefony s nakousnutým jablíčkem, ale také už i hodiny či právě tzv. Macbooky. Ty se stále předhánějí v závodu o první místo. Kam se na ně hrabou počítače značky HP či Asus. Pouze MacBook doopravdy stojí za to. Podívejte se na nejaktuálnější srovnávání a udělejte si na něj svůj vlastní názor. Třeba se ho rozhodnete koupit, kdo ví.

1. Na prvním místě hrdě sedí Apple MacBook Air MMGF2CZ/A

Tento praktický ultrabook si zamilujete hned při prvním pohledu na něj (a pak že láska na první pohled neexistuje). Využijete ho nejen při práci, ale také samozřejmě i na zábavu po ní. Je opravdu lehký a velmi úsporný. Je totiž opravdu malý. Proto jej můžete brát všude a společně s ním si můžete užívat zábavu na maximum.

2. Apple MacBook Pro MF839CZ/A obsadil krásné druhé místo

Pokud toužíte po něčem stylovém, zkuste to s kompaktním a velmi rychlým notebookem zvaný Apple MacBook Pro MF839CZ/A. Má jedno z nejrychlejších úložišť a výdrž baterie je opravdu úctyhodná. Určitě vás bude neustále překvapovat, protože tento všestranný model toho dokáže opravdu spoustu.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova