Jaké novinky skrývá nový iOS?

Categories: Apple iOS // Tags: .

Bře 2, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Žijeme ve světě technologií. Denně na trh přibude novinka ve formě tabletu nebo nového mobilního telefonu, který je stále stejný, ale přece jen trošku jiný než jeho předešlý model. Každá společnost chce vyrobit ten nejlepší telefon nebo počítač, který by se stal naším každodenním nejlepším přítelem. Už si neuvědomují to, že telefon se stal naším společníkem. Nezáleží na verzi nového mobilu, už se bez něj zkrátka neobejdeme. Předhánění se v konkurenčním boji je jen zásah do našich peněženek, protože naše komfortnost nás doslova žádá o to, abychom si stále kupovali takový mobil, který nám udělá život ještě pohodlnější. A právě to slibují vždy aktuální trendy.

Novinek ve světě technologií přibývá stejně tak rychle jako ve světě módy. Ženy se tedy rády orientují v tomto světě, kdežto muži dávají přednost této oblasti. Vyznat se v módě a vyznat se v technologiích se ovšem klade na stejnou úroveň.

Nejsledovanější novinky jsou především ty od společnosti Apple. Dlouho očekávané verze nových iOSů byly nyní nejžhavějším tématem. A konečně je to tady. Nový iOS 10.30 Beta tři je na světě a ukázán v plné své kráse. Zaměstnanci Applu si nyní opět trošku polepšili, protože především odstranili chyby, které kazily příjemný dojem z používání jejich telefonů. Přidali také více podpor, což jistě ocení náročnější uživatelé. O jaké novinky se tedy konkrétně jedná?

Nejdříve je nutné zmínit opravené chyby. Pokud vám dříve dělalo problém, že jste při spuštění aplikace Nastavení najednou uviděli na své obrazovce černo – tento problém je vyřešen. Přes iMessage se také dal zaseknout celý iPhone, což dělalo potíže další sektě lidí. I tato problematika je fuč. Spodní dock již nelze skrýt s aplikacemi a po otevření složky se speciálním názvem vám nezmrzne celý systém.

Navíc se dočkáte i zrychlení systému. To vám mimo samotnou společnost potvrdí i samotní uživatelé. Inovace se také dočkal i iCloud. Přihlášení bude jednoduší, dosáhnete dokonce i nočního zálohování.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova