Jaký řemínek k Apple Watch nosí Tim Cook?

Categories: Apple Watch // Tags: .

Dub 13, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Podobně jako to dělal Steve Jobs, i jeho nástupce Tim Cook v první den, kdy se začal prodávat nový produkt přijel do nedalekého Apple Storu v Palo Alto, aby sdílel nadšení se zákazníky, kteří si chtějí jako první Apple Watch koupit.

Rozhovor s Timem Cookem

Tim Cook byl k mediím otevřený a tak si s ním všechny média udělala rozhovor. Mezi ty patří například Jim Dalrymple z The Loop nebo Rene Ritchie z iMore, kteří nám odhalují informace o nových produktech a také o časech konání eventů. Rozhovor s Timem Cookem udělala i CNBC, které Tim Cook sdělil, že počet předobjednávek je neuvěřitelný. „Už ráno jsem dostal zprávy z celého sveta, z Japonska, Austrálie, Číny, Německa, Francie, Velké Británie, Kanady a i z USA.

Zákazníci nám dávají skvělou zpětnou vazbu a předobjednávky jsou velké.“  Média samozřejmě chtěla vědět, jaké Apple Watch nosí samotný CEO Applu. Ten jim prozradil, že nosí ocelové Apple Watch se sportovním bílým řemínkem, neboť aktivně sportuje. Čas od času si vymění řemínek, aby obměnil vzhled svých hodinek. Veřejnosti by však doporučil bílý sportovní řemínek, který má osobně nejradši.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova