Které aplikace patří k těm nejoblíbenějším?

Categories: Aplikace // Tags: , .

Pro 29, 2016 // By:Lenka Vahova // No Comment

Aplikace usnadňují život každému z nás. Vždyť kolikrát zabudované GPS zachránilo naše životy, když jsme se ztratili ve městě, které opravdu neznáme. Dále kolikrát nám aplikace říkající, kolik plynu máme v bombě, zachránila barbecue párty, kterou jsme pořádali pro přátele? Trapas, jenž se týkal nedostatku plynu v bombě, by nás jistě provázel ještě nějaký ten pátek. Také teploměr v mobilním telefonu nás mnohdy spasil před umrznutím, protože bychom se jinak oblékli opravdu velmi polehku. Proto tu ale aplikace jsou – aby nám trošku usnadňovaly trable, se kterými se v každodenním životě potkáváme. Jaké ale patří k těm nejlepším a nejoblíbenějším? Podívejte se na následující žebříček.

 1. SmartZipper Viewer

Prohlížení archivů nám dělá problém častokrát i na počítači. V mobilu se ale jedná o opravdu neskonalou potíž, se kterou si mnohdy nevíme rady. Proto je tu ale skvělý SmartZipper Viewer, který nám lehce umožní procházet si veškerý obsahu archivů. Pokud máte potíže s tím, že se do vašich dat dostal někdo druhý, uzamkněte si je svými hesly, které nikomu nesdělujte.

2. 4K Converter

Videa a skladby jsou u iPhonů opravdu záhada. Málokdo dokáže přenést hudbu do svého telefonu nebo jen někdo umí přenést hudbu do vyzvánění. Jenže s 4K Converterem vše půjde lehce! Jedná se o software, který dokáže konvertovat nahrané nebo stažené 4K UHD video do standardních formátů. Lehce tedy přenesete videa do verzí, jako jsou například HD MP4, HD AVI, MPEG, MOV, WMV, FLV nebo MP3. Takové přenesení je nutné zejména tehdy, pokud chcete sledovat videa na své „i“ zařízení, které toužíte spojit i s Androidem. V této fází je převádění 4K na HD/SD formát nutnost.

3. iStudiez

Málokdo vynalezne aplikaci přímo pro studenty. Tato aplikace je však přímo pro ně. Díky ní totiž nikdy nezmeškáte žádnou přednášku nebo kurz, který zrovna nestál malé peníze. Budete moci sledovat všechny úkoly a deadliny, můžete si naplánovat domácí úkoly a spoustu dalšího! Pakliže si myslíte, že tato aplikace není moc dobrá, na internetu najdete super recenze.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova