Které aplikace stáhnete nejlevněji?

Categories: Aplikace.

Bře 30, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Telefon by měl sloužit především na volání a na posílání textových zpráv. Je také super, že se v našich chytrých telefonech vyskytuje také GPS, která nám tehdy, kdy nevíme kudy, ukáže směr, ale aby v mobilu byly sociální sítě, to už je trošku moc. Kvůli tomu pak trávíme nespočet hodin právě na těchto sítích a nevnímáme okolní svět. Jsme závislí na té virtuální realitě, díky které si dopisujeme s přítelem, který sedí hned vedle nás v tramvaji. Je to nelogické a hloupé, ale i přes takový názor to vykonáváme. Je to možná proto, že se necháváme strhnout davem a že přemýšlíme, jak vystoupit z tohoto davu právě díky chytrosti telefonů.

Navíc spousta lidí si do svého mobilu stahuje například hry. Jedná se o absurdní střílení různých netvorů, dále stavění si svůj virtuální domeček nebo bezvýznamné skákání trpaslíka po policích. Jistě, každý má občas chuť jen tak vypnout a odpočinout si, jenže hry možná nejsou to pravé.

Od her dala ruce pryč spousta lidí ve chvíli, kdy se za ně začalo platit, a to ne zrovna malými penězi. Platit se ale začalo i za velmi užitečné aplikace, které tedy naštěstí byly nyní o trošku zlevněny. O jaké aplikace se jedná?

1. Thermox – Temperature

Aktuální teplota vždy a všude – to je tato aplikace. Díky ní zjistíte, kolik je stupňů venku, jaké jsou klimatické podmínky nebo jak se ochladilo či oteplilo ve srovnání s předchozím dnem. Vybírat si můžete ze tří stupňů, a to z Celsia, Fahrenheita a Kelvina.

2. UV – Ultraviolet

Pakliže vás trápí riziko UV zářením, pořiďte si tuto aplikaci. Může vás totiž ochránit před UV paprsky, protože vám zobrazí úroveň slunečního ultrafialového záření, a to tam, kde dosáhne na zemský povrch v místě, kde se nacházíte. Hodnoty indexu jsou

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova