Milovníci klávesnice Swype pozor! Už nebude pro iOS

Categories: Apple iOS.

Dub 15, 2018 // By:Redakce // No Comment

Apple zařízení jsou oblíbená po celém světě. Lidé je milují pro jejich kvalitu nebo taky proto, že je vynalezl slavný Steve Jobs, který je ve světě podnikání oblíbeným vzorem. Tato společnost se neustále snaží o to, aby byli klienti překvapování. Neustále vyplývá na povrch mnoho novinek, které jsou někdy očekávané, někdy doslova berou dech a jindy spíše naštvou. Jednou z novinek, která nepotěší, je, že klávesnici Swype si už nebudete moct z App Storu stáhnout. Už totiž nebude pro iOS dostupná.

Je to už tři roky, co aplikace Swype Keyboard je k dostání. Vývojář Nuance ji v App Storu po tuto dobu nabízel, bohužel nyní spolupráci ukončil. Pokud jste si tedy zamilovali tuto klávesnici, která je založená na gestech pro zařízení iOS a Android, musíte si najít jinou. Dostupná totiž nebude ani pro Android. Zcela zmizí z telefonních obchodů s aplikacemi.

Kam aplikace zmizela?

Na zařízeních s Androidem tuto aplikaci nenajdete už několik měsíců. V App Storech si klávesnici mohli najít jen ve Spojených státech amerických, ale nyní na dobro zmizela i z USA. Kupodivu se tato klávesnice, která kombinovala funkci Swype s funkcí hlasového diktátu objevila u konkurence – objevila se například jako firemní aplikace u SwiftKey.

Proč byla aplikace odstraněna?

Tato poměrně populární aplikace prý musela být odstraněna. Podle vývojářů ve společnosti Nuance to byl nevyhnutelný krok, který umožní zaměřit se na prodej řešení AI na podnikovém trhu. Podle všeho má nyní společnost Nuance spolupracovat s lékaři. Právě pro lékaře v současné době vyvíjí software pro diktování hlasu. Podobný software bude umístěn i v některých vozidlech.

Jaké klávesnice stojí za stažení?

Milovníci klávesnice Swype bohužel musí přejít ke konkurenci. Na výběr je hned několik zajímavých klávesnic, k těm nejzajímavějším se řadí klávesnice Gboard, SwiftKey, Fleksy nebo Grammarly.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce