Na podzim se ukáže obří MacBook Pro za šílenou cenu

Categories: Macbook.

Srp 31, 2019 // By:Redakce // No Comment

Apple se opět chystá na den, kdy ukáže své novinky světu. Milovníci a fanoušci této značky elektroniky se také nemohou dočkat dne, až jim jejich automobilka ukáže, co všechno pro ně má. Zatím lze jenom spekulovat o tom, co bude pravděpodobně odtajněno. Nedávno však vyletěla z Applu jedna vlaštovka, a sice obří MacBook Pro, který by se měl na podzim předvést za opravdu šílenou cenu, která bude sahat až do astronomických výšin.  

O novém MacBooku Pro, konkrétně o 16” MacBooku Pro, se diskutuje už dlouhou dobu. Nyní Apple potvrdil, že právě na tento model se můžeme na podzim těšit. Má mít zbrusu nový design, má být naprosto obří – obrovská má být nejen úhlopříčka, ale také cena, za kterou se nový MacBook bude prodávat.  

Jak bude novinka vypadat? 

Podle zdrojů by se měl nový notebook s nakousnutým jablíčkem zařadit výkonnostně mezi iMacy a iMacy Pro. V tomto směru to tedy nebude nějaká závratná novinka. I když šušká se, že by měl být ztělesněním brutálního výkonu, i proto si má Apple účtovat tak vysokou cenu, za kterou ho bude prodávat.  

Kolik bude novinka stát?  

Z dostupných informací vyplývá, že novinka má v základní verzi stát tři tisíce dolarů, což je o šest set dolarů víc, než kolik si společnost účtuje za předcházející verzi. Ceny jsou samozřejmě bez daně, s daní opravdu doletí do astronomických výšin.  

Novinka je představována jako laptop, který je zcela profesionální a který je pro profesionály určen. Nový počítač tak není určen pro běžné smrtelníky. Je navíc třeba podotknout, že cena ještě poroste. Ještě není nakonfigurován na maximum, konečnou cenu tak uvidíme až v říjnu, kdy dojde k jeho odhalení a ke spuštění prodeje.  

Vyjde i MacBook Air 

Samozřejmě MacBook Pro není jedinou novinkou, kterou se na podzim Apple bude pyšnit. Novinkou bude také MacBook Air, který se opět dočká nějakého zlepšení. Tady je však otázkou, jak bude notebook vypadat či kolik bude stát.  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce