Nové iOS 11 beta 8 – co je nového?

Categories: Apple iOS // Tags: .

Zář 6, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Dnes už má iPhone snad každý. Tento chytrý telefon nám učaroval opravdu rychlostí blesku, a to nejen svým designem, ale hlavně svými aplikacemi, které nadchnou i toho nejnáročnějšího uživatele. Jenže mnoho lidí si kupuje tento telefon jenom proto, že chce být v kurzu, ale pokud neumíte využívat takové aplikace, pak bohužel není pro vás tento telefon vhodný. Bohužel se za takový telefon utrácí opravdu velké prachy, aniž bychom dokázali využít všechno, co nám tento telefon přináší.

Je nutné zmínit fakt, že pokud máme iPhone, pak jsme si jistě zvykli i na to, že nás dokáže vždycky překvapit. Nejčastěji nás vždycky překvapí tehdy, kdy se inovuje systém iOS, protože s touto inovací a aktualizací vždycky přijde nějaká skvělá novinka, která nám doslova vyrazí dech z těla.

Co nám přinesl iOS 10?

Než se však dostaneme k iOS 11 Beta 8, pak je třeba zmínit i iOS 10, který je teď aktuálně velice omílaným tématem, protože se právě v tomto provedení systému zatrhlo skoro 200 tisíc aplikací. Jedná se konkrétně o 187 000 aplikací, které najednou App Store nenabízí. V procentuálním hledisku je to zhruba osm procent, což není rozhodně vůbec málo.

Pojďme však k iOS 11 Beta 8 – co nám přinese nového?

Aktuální novinka iOS Beta 8 nám nabízí naprosto jiný pohled na naše aplikace. Nejvíce se totiž tato aktualizace dotkne právě aplikací jako takových. Změní se nám fungování poznámek, které najednou budou propojeny s adresářem a s našimi kontakty. Mimo to bude v jiném designu i oblíbená kalkulačka, která se nám předvede opět trochu jinak.

Mimo to bude i nové provedení hlavního panelu nebo nové provedení záložek, které obvykle večer všechny mažeme, aby náš telefon byl rychlejší. Mimo to bude i trochu jiné provedení Home aplikace a tak ti, kteří mají napojenou svou domácnost na svůj telefon, zažijí trochu změn.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova