Novinka jménem Clubhouse na iPhonech. Co to vlastně je?

Categories: Aplikace.

Úno 28, 2021 // By:Redakce // No Comment

Pokud patříte k uživatelům sociálních sítích, rozhodně vám neuniklo, že se do tohoto světa chce zapsat nová služba. Je jí sociální síť Clubhouse, která je zatím dostupná jenom pro uživatele chytrých telefonů společnosti Apple. Tato aplikace zvedla obrovské pozdvižení a říká se, že má rozhodně budoucnost. Jestli se však bude jednat o hit doby koronavirové, kdy lidé nemohou chodit fyzicky na přednášky či kdy se nemohou osobně setkávat, to je zatím jen otázkou spekulací.  

V každém případě je třeba říct, že zatím odhalený koncept je fajn. Je to prostor pro otevřené diskuze, kde každý může klást otázky. Součástí zatím jen uzavřené společnosti je řada influencerů, ale také odborníků na inovace a nové technologie. Je to tedy jedinečná příležitost se setkat s těmi, za kterými jste se jinak mohli vydat jen na přednášku.  

Co to Clubhouse vlastně je? 

Jak již bylo zmíněno, Clubhouse je nová sociální síť, která na internetu vzbudila poměrně velký rozruch. Mluvíme o aplikaci, kdy se můžete dostat mezi slavnou smetánku, pakliže to takto můžeme nazvat.  

Funguje na jednoduchém principu, a sice člověk musí dostat pozvánku, aby se na sociální síť vůbec dostal. Poté se mohou uživatelé přidávat do místností, kde se bude diskutovat na konkrétní téma s tím, že každý zúčastněný se může přímo ptát na cokoliv, co ho k danému tématu zajímá.  

Dalo by se říct, že jsou to takové přednášky online. Ještě donedávna jsme chodili na off-line přednášky, nyní je Clubhouse způsob, jak se na ně dostat, i když vlastně nemůžeme vyjít z domu.  

Novou místnost můžete založit i vy 

Co ví jen málokdo, tak to, že novou místnost můžete založit i vy. Rozjet diskuzi či jen hovor pro zpříjemnění dne tak může rozjet každý uživatel, kterého posléze je možné sledovat či on může sledovat své oblíbence (podobně jako na Instagramu).  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce