Nový iOS je venku!

Categories: Apple iOS.

Úno 20, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Nových vymožeností je všude habaděj. Lidé nestíhají kupovat nová zařízení, která by jim byla dostatečně dobrá a která by jim usnadnila život ještě více. Člověk by řekl, že život už více ulehčit nejde, protože většina domácnosti už žije tzv. na kliknutí. Znamená to, že si svůj kávovar ovládají pomocí mobilního telefonu. To, co se dá instalovat do chytrého zařízení, je spousta. Mezi nejoblíbenější patří například žaluzie, rolety, zapínání televize, dále zhasínání či vypínání světel v domě. Mezi ty absurdní patří třeba otevírání šuplíků. Je toho zkrátka mnoho, co váš mobil dokáže udělat jediným zmáčknutím tlačítka. Každý telefon má navíc své funkce a aplikace, které ho odlišují od ostatní konkurence.

Mobilní telefony od společnosti Apple jsou proslulé především tím, že mají své vlastní aplikace a podporující funkce. Neexistuje tedy obchod Google Play, jak tomu bývá u Androidu. Zde je systém zvaný iOS, který v sobě nese spoustu novinek a inovací, které zaujmou především ty uživatele, kteří se řadí do té náročnější třídy.

Apple nyní vydal nejnovější verzi tohoto systému, a sice iOS 10.3 Beta 3. Tato verze přichází zhruba tři týdny po první Betě. Nese v sobě ale opět spoustu novinek, o kterých musíte určitě vědět. Především se jedná o podporu pro Apple Fire System, dále pro funkci Find My AirPods a jiných. Nových věcí se dočkáte v osobním profilu v záložce Nastavení. Budete si totiž moci vylepšit aplikace i nové in-app nákupy.

Pokud se vám stalo, že jste často ztráceli svá data kvůli tomu, že jste je nestihli včas zálohovat, nyní jsou v provozu i zálohy noční. Mimo jiné se dočkáte i podpory pro Digitální AV adaptér Lighting. Navíc bylo opraveno i spoustu chyb, a to například ta, která vznikala po otevření složky se speciálním názvem. Tehdy zmrzl systém, nyní se to už stát nemůže.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova