Nový Macbook i Apple Watch jsou všude vyprodané

Categories: Macbook // Tags: .

Dub 13, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Předprodeje Apple Watch a nového Macbooku začaly v pátek ráno. U nás se nových Apple Watch dočkáme nejdříve v červnu, a to budeme ještě rádi. Nový Macbook je na českém Apple Online Storu k dispozici již nyní, ale počkáte si 3 – 4 týdny.

A stejnou dobu si nejspíše počkáme i když si jej budeme chtít koupit u nějakého z našich českých přeprodejců. V zahraničí je vidět, že je o nový Macbook opravdu velký zájem, neboť všechny Macbooky byly okamžitě vyprodané. Co je ovšem nutné připustit je fakt, že Macbooků bylo vyrobené opravdu malé množství a než se vůbec dostaly do Evropy, v USA byly vyprodané. Dokonce ani v Apple Storech po celém světě ho nenajdete a v Německu by měl být dostupný až během několika následujících dní. Předpovědi Applu ohledně Apple Watch se vyplnily do detailu.

Apple Watch budou nejprodávanější edicí

O Apple Watch je opravdu obrovský zájem a během několika hodin byly vyprodané všechny předobjednávkové kusy, kterých bylo v tomto případě opravdu ohromné množství. Nejvíce kusů vyrobil Apple klasických Apple Watch, dále pak Apple Watch Sport a v poslední řadě Apple Watch Edition, neboť se jedná o nejdražší exkluzivní verzi. Apple tedy předpokládá, že Apple Watch budou nejprodávanější edicí a že o ně bude největší zájem. V současné době je v USA dostupných několik málo kusů Apple Watch, nicméně na Apple Watch Sport u nás si počkáme minimálně do června.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova