Nový Macbook je plný kompromisů

Categories: Macbook // Tags: , .

Dub 22, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Nejnovější 12″ Macbook s Retina displejem se už na některým trzích prodává od 10. dubna. Nicméně se ale nedá říct, že by mnoho lidí přímo ohromil. Nicméně rozhodně se najde mnoho lidí, kteří si v něm příjdou na své.

Jsou to hlavně lidé, kteří nepotřebují výkon, ale hlavní pro ně je, že je tenký a pěkný. Na zahraničních i Českých fórech se novému Macbooku často přezdívá „Facebook machine“, neboli notebook na facebook. A ono je to v podstatě pravda. Na efektivní práci na tomto Macbooku zapomeňte. Na to ani není sestrojen.

Apple Macbook

Tak či onak se ale Apple rozhodně nebude řídit hlasem lidí a nový Macbook bude prodávat v konfiguraci jako doposud. V novém obrázku, který dnes zveřejnil server Bussines Insider se můžeme dočíst, že nový Macbook je v podstatě plný kompromisů. Ano, nový Macbook je sice ultra tenký a lehký a má krásny Retina displej, to se ale odrazilo na jeho výkonu a výdrži.

Na obrázku si můžete přečíst o silných a slabých stránkách tohoto Macbooku. Mezi ty silné nepochybně patří displej, lehkost, tenkost a samozřejmě kvalita provedení. Mezi ty slabé pak nepochybně patří slabý výkon, pouze jeden konektor USB – C a v neposlední řadě je velkou slabinou opravdu cena. Názor si už každý dokáže udělat sám.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova