Porovnání chystaného iPad Pro a iPad Air 2

Categories: Ipad // Tags: , .

Kvě 4, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

O novém velkém iPadu od Applu se poslední dobou objevuje velké množství informací. Ty popisují použité komponenty, velikost, nebo rozlišení displeje. Dalo by se tak předpokládat, že iPad pro bude představen už během tohoto roku.

Tuto informaci však nikdo nepotvrdil. A právě dnes tu pro vás máme porovnání tohoto obřího giganta mezi tablety s iPadem Air 2. Na kanálu Unbox Therapy bylo zveřejněné video, které zachytává detailní porovnání krytů na iPad Pro s iPadem Air 2. Zde se můžeme podívat, že rozmístění ovládacích prvků bude na tomto gigantickém 12,3 až 12,9 palcovém tabletu téměř stejné, jako na iPadu Air.

Z videa je taktéž zřejmé, že rozměry tohoto zařízení budou opravdu velké v porovnání s iPadem Air. Všechny tyto kryty však pravděpodobně nevznikly na základě žádné opravdové předlohy, ale pouze na základě uniklých informací, které se v poslední době objevují docela často. Na videu kryt na šířku měří 8,75 palce, což představuje zhruba 22,2 cm, na výšku to pak je 14,5 palce, tedy zhruba 36,8 cm.

Tyto rozměry spolu s výše uvedenými úhlopříčkami naznačují, že iPad pro bude skutečně disponovat širokými okraji okolo displeje. Zatím se však jedná o neoficiální příslušenství, které bylo vyrobeno na základě uniklých informací. Právě proto nemůžeme ani s jistotou říct, že Apple skutečně na takovémto tabletu pracuje.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova