Přes Facebook Messenger nově můžete uskutečnit videohovory

Categories: Ze světa // Tags: , .

Dub 28, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

V minulosti jsme Vás v našem článku informovali, že Přes Facebook Messenger bude možné posílat peníze. Později Facebook vydal i webovou klienta Messenger pro normální desktopové počítače.

A nyní přichází s dalším krokem a je tak vidět, že to facebook se svým populárním komunikačním klientem myslí vážně. Facebook totiž do svého Messengeru přidal videohovory. Ikonka videohovoru se nachází v pravém horním rohu, kde se předtím nacházela ikonka sluchátka pro uskutečnění klasického audio hovoru.

Hlavně je třeba být na rychlém internetu

Facebook tuto novinku přidal do všech platforem, tedy do iOS, Androidu i Windows Phonu. Pro uskutečnění videohovoru je potřeba výt připojen k Wifi, nebo mobilní síti, přičemž pro kvalitní hovory je zapotřebí minimálně 3G připojení. Facebook se tak postaví službám jako je FaceTime od Applu, nebo například populární Skype od Microsoftu.

Zajímavé je, že Facebook už nějakou dobu videohovory podporuje, ale do svého oblíbeného Messengeru je přidal až teď. Videohovory obsahuje aktualizace, která do AppStoru zamíří během dneška.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova