Připravte se na Apple Watch Series 3! Co o žhavé novince zatím víme?

Categories: Apple Watch.

Zář 1, 2017 // By:Redakce // No Comment

Chytré hodinky jsou další položkou, kterou má Apple zkrátka v malíčku. Této společnosti se totiž podařilo dostat svůj styl, smysl pro detail a krásnou jednoduchost podařilo zakomponovat také do hodinek. Na trhu jsou k dostání dvě série Apple Watch a je nutné říci, že se po nich na prodejnách s technickými zázraky vždy jen zapráší. Není divu, jsou totiž okouzlující, ideálně velké, a nabízí spoustu užitečných funkcí. Brzy se na pulty obchodů dostane nová, třetí, vylepšená série. Apple Watch Series 3 budou opět o krok napřed. Ačkoliv toho Apple o chystané novince mnoho neprozradil, něco se přeci jen ven dostalo.  Co tedy o hodinkách Apple Watch 3 Series víme?

Nový design?

Před nedávnem se objevily spekulace, dle kterých by se hodinky Apple Watch 3 měly dočkat radikální změny designu. Řeč byla o kulatém tvaru, který by více připomínal klasické hodinky. Produkt by tak byl ještě stylovější, což by mu jistě dodalo na popularitě. Ale…. Kulaté provedení by zároveň bylo velmi nepraktické. Nepříjemné a otravné by bylo prohlížení jednotlivých ikon na hodinkách. Další komplikací by mohl být také fakt, že většina součástek, včetně baterií, určených pro tato zařízení se vyrábí pro užití do obdélníkové formy.  Poslední zdroje tedy uvedly, že Apple přeci jen zůstane u klasického tvaru hodinek.

Funkce

K tomu, co budou tyto chytré hodinky umět, se nedávno vyjádřil sám Tim Cook. Ten prozradil, že by nové Apple Watch mohly mít zabudovaný monitor, který by měřill a hlídal hladinu glukózy v krvi. Tyto hodinky už pravděpodobně budou pracovat samostatně, budou totiž obsahovat LTE, které je určené pro mobilní připojení.  Díky novým hodinkám tak budete moci psát zprávy, telefonovat, surfovat na internetu a být aktivní na sociálních sítích.  Připravte se také na zlepšení výkonu a rychlosti. O to se postará nový výkonnější procesor.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce