Prodal syna a svou duši aby si koupil Apple Watch

Categories: Apple Watch.

Dub 15, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Ledviny a jiné orgány se prodávaly na nákup Apple produtků už v době druhého iPadu. Nyní však přichází 22 letý američan Jason Arenas s mnohem odvážnější nabídkou.

Inzerát na vlastního syna

Na Craiglist totiž přidal inzerát na jeho syna, za kterého chtěl 500 $ a jako bonus přihodil i svou vlastní duši. Jason v inzerátu uvedl, že peníze nutně potřebuje na nákup Apple Watch. Jasona zatkla samotná New Yorkská policie. To, že prodával vlastní duši jim až tak nevadilo, neboť to už udělal Bart Simpson za 5 $, nicméně Lil Nigga, jak uvádí inzerát již trochu vykolejil. Pokud se Vám to celé zdálo jako trpaný vtip, nečtěte dál. Policie totiž nechtěla věřit, že by opravdu byl někdo tak hloupý, aby prodal vlastního syna aby si předobjednal Apple Watch. Proto několik důstojníků vyrazilo k Jasonovi domů. Syna nikde nenašli, co však našli na stole je více než zaskočilo.

Jason zatčen za obchod s bílým masem

Na stole ležel papírek s potvrzením předobjednávky na Apple Watch, které vychází 24.4.2015. Když se důstojníci začali Jasona vyptávat a tlačit na něj, přiznal, že dítě i se svou duší už prodal a má jej kupující. Dítě policie o několik hodin později nalezla s kupujícím. Jason byl okamžitě zatčen za obchodování s bílým masem, ale jeho duše nebyla nalezena, takže zatímco tvrdne v base, jeho duše se fláká někde venku. na otázku novinářů, proč tuto věc Jason udělal odpověděl: “Já jsem skutečně chtěl Apple Watch, když jsem ten shit viděl na videu, řekl jsem si, že jej potřebuju. Řekne mi můj syn kolik je hodin? Ne! Řekne mi můj syn, kdo koho dissuje na Twitteru? Ne, ale Apple Watch ano! Všichni si myslí že jsem šílený, protože jsem prodal syna, ale je mrtvý? Ne, je v pořádku a všechno je OK!”

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova