První unboxing 12″ MacBooku je tady ještě před začátkem prodeje

Categories: Macbook // Tags: .

Dub 1, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

I přes to, že datum začátku prodeje nového MacBooku je stanoveno na 10. května. Nicméně prodejci jej dostali nejspíš dříve a konkrétně už dnes, neboť na Youtube (přesněji na Vietnamském webu Tinhte.vn) uniklo video z unboxingu nového MacBooku.

Není to vtip!

Kromě videa uniklo i několik fotografií. Nejedná se o žádný aprílový vtípek, ale o skutečný nový ultratenký, ultralehký, Retina MacBook ve stříbrném provedení. Celé video je pochopitelně ve vietnamštině, ale i přesto se můžete tímto novým krásným MacBookem pokochat, podívat se na tenkost těla, nebo třeba na klávesnici od kraje ke kraji. Na videu je také vidět nový 29 W adaptér pro napájení s konektorem pro USB typu C, a jak je zřejmé, Apple bude dodávat 2m kabel.

Na videu je také vidět jedna zajímavost – u adaptéru nového MacBooku bude oddělitelný kabel USB typu C od adaptéru. S tímto jsme se ještě u MacBooku nesetkali. Z videa je také patrné, že testující MacBook měl již rozbalený, neboť neobsahuje balící fólie. O pravosti zařízení však nemusíte mít pochybnosti, neboť tento server už přinesl ukázky například iPhonu 4, iPadu 3. generace, nebo sluchátek EarPods ještě před začátkem prodeje.

Video zde:

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova