Co skrývá ikona diktafonu v iOS 7 a 8?

Categories: Apple iOS.

Dub 27, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Apple už je tak trochu známý tím, že se v jeho produktech nacházejí jedinečné detaily, kterých si běžný uživatel ani není schopný všimnout. Jedním z těchto detailů je například čás 9:41, který se zobrazuje na všech fotkách jako výchozí čas.

Jeho podstata byla však již dříve rozluštěna a dnes víme, že se jedná o čas odhalení přelomových produktů Applu. Nyní je však rozluštěno další tajemství týkající se tentokrát ikony diktafonu v iOS 7 a 8. Zvuková vlna na ikoně sice vypadá jako náhodně navrhnutá, ale jako obvykle se za ní skrývá víc.

Mike Rundle vše vysvětlil

Záhadu rozluštil Mike Rundle, který je autorem aplikace Filtres pro iPhone a výsledek zveřejnil na svém Twitteru. A co tedy ikona skrývá? Slovo Apple! Když si totiž na svém iPhonu spustíte aplikaci diktafon a vyslovíte slovo „Apple“ vytvoří se úplně stejná zvuková vlna, jako je na obrázku ikony diktafonu. Ostatně si toto můžete vyzkoušet sami. Pokud dosáhnete trochu jiné vlny, zkuste přidat trochu amerického přízvuku a opakujte. Věříme, že se Vám to podaří.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova