Tajné funkce Apple Watch. Objevili jste je už taky?

Categories: Apple Watch.

Říj 31, 2020 // By:Redakce // No Comment

Apple Watch se v posledních letech těší opravdu obrovskému zájmu a popularitě. Lidé se zkrátka zamilovali do chytrých hodinek, skrze které mohou platit, telefonovat nebo posílat textovky. A Apple Watch jsou rozhodně královnami a prvními na žebříčku těch nejlepších chytrých hodinek na trhu. Pokud je máte taky, asi využíváte osmdesát procent všech funkcí. Dvacet procent funkcí však asi neznáte. Z toho nemusíte věšet hlavu, protože se jedná o funkce, které objevila jenom hrstka uživatelů. Pojďme si tyto “tajné funkce” trochu odhalit.  

Měření segmentů při cvičení 

Věděli jste, že Apple Watch mají jednu zajímavou funkci, a sice umí měřit jednotlivé segmenty při cvičení? Apple Watch se tímto stávají opravdu nepostradatelným pomocníkem při cvičení, protože opravdu měří to, co jste možná měřit ani nechtěli nebo jste si mysleli, že měřit neumí. Ať už děláte kliky nebo dřepy, vždy vám budou hodinky měřit jednotlivé segmenty vašeho cvičení. A to se hodí, nemyslíte?  

Čas bez zvednutí zápěstí 

Měření segmentů při cvičení je rozhodně skvělá funkce, na druhou stranu je zajímavá funkce i ta, která zjistí čas i bez zvednutí zápěstí. Jestliže jste zrovna v kinech nebo v divadle a potřebujete zjistit, jaký je zrovna čas, aniž byste rozsvítili displej chytrých hodinek, doporučujeme pootočit digitální korunkou, která se nachází na vypnutém displeji hodinek. Displej hodinek se jenom jemně rozsvítí, nijak oslnivě nebo rušivě a vy tak zjistíte, jaký je zrovna čas. 

Odemčení Macu díky Apple Watch 

Pokud máte rovnou několik produktů společnosti Apple, pak víte, že jsou jednotlivé produkty vzájemně propojeny. Například je možné pomocí Apple hodinek odemknout i MacBook. Stačí, abyste si tuto funkci nastavili v počítači. Možnost odemykat Mac s pomocí Apple Watch najdete v předvolbách systému pod “Zabezpečení a soukromí”. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce