Time Warner: „Věříme, že Apple na WWDC 2015 představí internetovou TV službu“

Categories: Apple Watch.

Dub 30, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

CEO Time Warner Jeffrey Bewkes tak nějak naznačil, že se letošní WWDC bude zaměřovat na Apple TV. Při oznámení finančních výsledků společnosti totiž prohlásil, že věří, že Apple spustí vlastní internetovou televizní službu.

„Myslíme si, že Apple opravdu myslí na budoucnost televize. Nepřekvapilo by nás, kdyby Apple představil vlastní televizní produkt.“  Dále dodal, že prvním symbolem takového oznámení může být právě oznámení služby HBO Now na březnové konferenci, kdy také Apple oznámil zlevnění aktuální Apple TV, což obvykle naznačuje příchod nové generace. Výrok CEO Time Warner lze považovat opravdu za náznak toho, že Apple na službě opravdu pracuje.

Co tedy uvidíme?

Apple a TWC totiž už několik let spolupracují a Tim Warner by mohl být důležitým poskytovatelem obsahu pro novou online TV službu. Ta by měla stát přibližně 30 – 40$ měsíčně a měla by obsahovat přibližně 25 televizních programů, včetně programů Disney, CBS, Fox a dalších. Služba by tedy měla být představena na letošní WWDC, čemuž může naznačovat i logo letošní pozvánky na WWDC.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova